KLAUSOFT S.R.L.
KLAUSOFT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov, CUI 37577670. Cifră de afaceri 2024: 753.330 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 37577670
- Denumire
- KLAUSOFT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|126|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.01.2022
- Sediu
- FUIORULUI, nr. 8, et. P, ap. 1, Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
Arată toate (9)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2017–2024 · 6 bilanțuri
Financiar · 2017–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 753.330 lei (+11% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 164 mii lei · 2024 753,3 mii lei · maxim 2024 753,3 mii lei · minim 2017 164 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 122,1 mii lei · 2024 520,4 mii lei · maxim 2023 605,6 mii lei · minim 2018 73,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2024 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 753.330 lei | 678.054 lei | fără bilanț | fără bilanț | 711.626 lei | 627.402 lei | 219.845 lei | 164.045 lei |
| Venituri totale | 753.410 lei | 679.440 lei | fără bilanț | fără bilanț | 713.255 lei | 628.369 lei | 220.387 lei | 164.865 lei |
| Cheltuieli totale | 210.418 lei | 67.060 lei | fără bilanț | fără bilanț | 114.311 lei | 125.234 lei | 140.456 lei | 37.827 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 520.375 lei | 605.599 lei | fără bilanț | fără bilanț | 592.180 lei | 484.313 lei | 73.335 lei | 122.094 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 520.375 lei | 605.599 lei | fără bilanț | fără bilanț | 592.180 lei | 484.313 lei | 73.335 lei | 122.094 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 534.236 lei | 615.210 lei | fără bilanț | fără bilanț | 600.219 lei | 567.118 lei | 75.264 lei | 126.603 lei |
| Datorii | 10.022 lei | 5.772 lei | fără bilanț | fără bilanț | 7.745 lei | 9.176 lei | 1.635 lei | 4.309 lei |
| Capitaluri proprii | 524.214 lei | 609.438 lei | fără bilanț | fără bilanț | 592.474 lei | 557.942 lei | 73.629 lei | 122.294 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KLAUSOFT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, KLAUSOFT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul KLAUSOFT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, județul Ilfov (FUIORULUI, nr. 8, et. P, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|23|126|2022, din 11.01.2022.
Ce cifră de afaceri a avut KLAUSOFT S.R.L. în 2024?
753.330 lei, cu 11% peste 2023 (678.054 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 520.375 lei.
Câți salariați are KLAUSOFT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre KLAUSOFT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.