DAV-TEO VAL EXPRES SRL
DAV-TEO VAL EXPRES SRL: firmă în funcțiune din Sat Călinești, Comuna Călinești, Argeș, CUI 37576070. Cifră de afaceri 2025: 1.223.811 lei, 3 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 37576070
- Denumire
- DAV-TEO VAL EXPRES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1063|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.05.2017
- Sediu
- nr. 733, Sat Călinești, Comuna Călinești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
Arată toate (17)
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.223.811 lei (-29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 6,2 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2022 2,2 mil. lei · minim 2017 6,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −5,8 mii lei · 2025 73,9 mii lei · maxim 2020 251,6 mii lei · minim 2017 −5,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 3 · maxim 2023 6 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.223.811 lei | 1.734.209 lei | 1.679.301 lei | 2.172.632 lei | 1.457.752 lei | 572.870 lei | 522.990 lei | 179.970 lei | 6.229 lei |
| Venituri totale | 1.330.651 lei | 1.761.248 lei | 1.684.335 lei | 2.244.944 lei | 1.458.201 lei | 572.957 lei | 523.103 lei | 179.970 lei | 6.229 lei |
| Cheltuieli totale | 1.238.673 lei | 1.659.189 lei | 1.636.922 lei | 2.001.611 lei | 1.227.616 lei | 315.633 lei | 460.082 lei | 175.964 lei | 11.908 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 73.881 lei | 49.207 lei | 30.620 lei | 220.884 lei | 219.067 lei | 251.555 lei | 58.791 lei | 2.206 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.839 lei |
| Rezultat net | 73.881 lei | 49.207 lei | 30.620 lei | 220.884 lei | 219.067 lei | 251.555 lei | 58.791 lei | 2.206 lei | -5.839 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 752.107 lei | 1.017.945 lei | 962.197 lei | 650.031 lei | 848.273 lei | 438.708 lei | 171.594 lei | 82.736 lei | 11.496 lei |
| Datorii | 351.222 lei | 690.941 lei | 684.400 lei | 402.854 lei | 328.281 lei | 131.795 lei | 116.236 lei | 86.169 lei | 17.135 lei |
| Capitaluri proprii | 400.885 lei | 327.004 lei | 277.797 lei | 247.177 lei | 519.992 lei | 306.913 lei | 55.358 lei | -3.433 lei | -5.639 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 6 | 5 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DAV-TEO VAL EXPRES SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DAV-TEO VAL EXPRES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DAV-TEO VAL EXPRES SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Călinești, Comuna Călinești, județul Argeș (nr. 733); numărul de înmatriculare e J|03|1063|2017, din 15.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut DAV-TEO VAL EXPRES SRL în 2025?
1.223.811 lei, cu 29% sub 2024 (1.734.209 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 73.881 lei.
Câți salariați are DAV-TEO VAL EXPRES SRL?
3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DAV-TEO VAL EXPRES SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.