TINCA SOLUTIONS S.R.L.
TINCA SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Gheorgheni, Harghita, CUI 37575750. Cifră de afaceri 2025: 252.390 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 37575750
- Denumire
- TINCA SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|19|381|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.05.2017
- Sediu
- POMPIERILOR, nr. 24, Municipiul Gheorgheni, Harghita
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
Arată toate (30)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 252.390 lei (+51% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 3 mii lei · 2025 252,4 mii lei · maxim 2025 252,4 mii lei · minim 2017 3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −18,1 mii lei · 2025 86,7 mii lei · maxim 2025 86,7 mii lei · minim 2017 −18,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 3 · maxim 2018 4 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 252.390 lei | 166.614 lei | 22.000 lei | — | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 136.115 lei | 3.000 lei |
| Venituri totale | 490.210 lei | 169.828 lei | 22.000 lei | 93.168 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 173.795 lei | 3.000 lei |
| Cheltuieli totale | 388.404 lei | 166.584 lei | 17.117 lei | 67.477 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 168.905 lei | 21.030 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 86.680 lei | 2.725 lei | 3.950 lei | 23.587 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 3.529 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 18.120 lei |
| Rezultat net | 86.680 lei | 2.725 lei | 3.950 lei | 23.587 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 3.529 lei | -18.120 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 1.707.757 lei | 224.465 lei | 95.639 lei | 75.876 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 186.187 lei | 208.063 lei |
| Datorii | 725.026 lei | 91.617 lei | 16.303 lei | 490 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 47.057 lei | 225.683 lei |
| Capitaluri proprii | 168.741 lei | 82.062 lei | 79.336 lei | 75.386 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -14.091 lei | -17.620 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | — | — | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 4 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TINCA SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TINCA SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TINCA SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Gheorgheni, județul Harghita (POMPIERILOR, nr. 24); numărul de înmatriculare e J|19|381|2017, din 15.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut TINCA SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
252.390 lei, cu 51% peste 2024 (166.614 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 86.680 lei.
Câți salariați are TINCA SOLUTIONS S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TINCA SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.