VIDYA CONSTRUCT D.M.I. SRL

VIDYA CONSTRUCT D.M.I. SRL: firmă în funcțiune din Loc. Fundulea, Oraș Fundulea, Călărași, CUI 37565608. Cifră de afaceri 2025: 193.781 lei, 1 salariați. Date O

Registru

CUI
37565608
Denumire
VIDYA CONSTRUCT D.M.I. SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|51|276|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
12.05.2017
Sediu
SOLA 3, PARCELELE 67, 68, Loc. Fundulea, Oraș Fundulea, Călărași
Activități autorizate (CAEN)
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
Arată toate (40)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 7413 Activități de design de interior · rev. 3
  • 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 193.781 lei (+117% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 39,8 mii lei · 2025 193,8 mii lei · maxim 2025 193,8 mii lei · minim 2018 39,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 30,2 mii lei · 2025 102,2 mii lei · maxim 2025 102,2 mii lei · minim 2024 −2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 3 · 2025 1 · maxim 2019 3 · minim 2023 1.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă193.781 lei89.205 lei81.921 lei164.700 lei85.570 lei75.980 lei85.245 lei39.751 lei
Venituri totale193.781 lei89.205 lei81.921 lei164.700 lei85.570 lei83.450 lei85.245 lei39.751 lei
Cheltuieli totale89.675 lei90.382 lei51.360 lei64.054 lei79.099 lei80.013 lei76.001 lei8.331 lei
Rezultat
Profit net102.242 lei0 lei29.876 lei99.032 lei5.683 lei2.732 lei8.392 lei30.228 lei
Pierdere netă0 lei2.024 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net102.242 lei-2.024 lei29.876 lei99.032 lei5.683 lei2.732 lei8.392 lei30.228 lei
Bilanț
Active totale207.539 lei97.834 lei101.390 lei103.158 lei52.280 lei46.577 lei47.344 lei29.117 lei
Datorii10.782 lei3.319 lei4.851 lei3.886 lei6.357 lei6.337 lei9.835 lei0 lei
Capitaluri proprii196.757 lei94.515 lei96.539 lei99.272 lei45.923 lei40.240 lei37.509 lei29.117 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1112223—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VIDYA CONSTRUCT D.M.I. SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, VIDYA CONSTRUCT D.M.I. SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul VIDYA CONSTRUCT D.M.I. SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Fundulea, Oraș Fundulea, județul Călărași (SOLA 3, PARCELELE 67, 68); numărul de înmatriculare e J|51|276|2017, din 12.05.2017.

Ce cifră de afaceri a avut VIDYA CONSTRUCT D.M.I. SRL în 2025?

193.781 lei, cu 117% peste 2024 (89.205 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 102.242 lei.

Câți salariați are VIDYA CONSTRUCT D.M.I. SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VIDYA CONSTRUCT D.M.I. SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.