IVADALIA SRL
IVADALIA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 37535291. Cifră de afaceri 2025: 2.706.941 lei, 10 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37535291
- Denumire
- IVADALIA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|346|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.05.2017
- Sediu
- PETROLIȘTILOR, nr. 1, bl. 11, sc. 6, ap. 102, Camera 2, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
- 2362 Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții · rev. 3
- 2363 Fabricarea betonului · rev. 3
- 2364 Fabricarea mortarului · rev. 3
- 2365 Fabricarea produselor din azbociment · rev. 3
Arată toate (31)
- 2366 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.706.941 lei (+44% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 0 lei · 2025 2,7 mil. lei · maxim 2025 2,7 mil. lei · minim 2017 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 0 lei · 2025 757,3 mii lei · maxim 2023 893,4 mii lei · minim 2020 −5,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 10 · maxim 2025 10 · minim 2018 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.706.941 lei | 1.879.103 lei | 1.908.701 lei | 1.802.934 lei | 1.138.182 lei | 207.374 lei | 921.843 lei | 163.922 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 2.711.653 lei | 1.921.923 lei | 2.188.159 lei | 1.808.365 lei | 1.288.501 lei | 214.358 lei | 940.119 lei | 163.922 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.809.145 lei | 1.715.633 lei | 1.272.871 lei | 1.245.517 lei | 650.262 lei | 217.557 lei | 322.694 lei | 52.980 lei | — |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 757.291 lei | 171.457 lei | 893.406 lei | 544.809 lei | 626.854 lei | 0 lei | 608.207 lei | 109.258 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.285 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 757.291 lei | 171.457 lei | 893.406 lei | 544.809 lei | 626.854 lei | -5.285 lei | 608.207 lei | 109.258 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 2.187.871 lei | 1.358.376 lei | 1.270.531 lei | 1.180.642 lei | 1.055.597 lei | 963.512 lei | 1.037.734 lei | 422.138 lei | 200 lei |
| Datorii | 1.426.686 lei | 954.481 lei | 295.801 lei | 314.116 lei | 110.306 lei | 251.143 lei | 130.737 lei | 112.691 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 761.185 lei | 403.895 lei | 932.438 lei | 545.050 lei | 744.223 lei | 712.369 lei | 717.654 lei | 109.447 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 9 | 5 | 9 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IVADALIA SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, IVADALIA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IVADALIA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (PETROLIȘTILOR, nr. 1, bl. 11, sc. 6, ap. 102, Camera 2); numărul de înmatriculare e J|09|346|2017, din 09.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut IVADALIA SRL în 2025?
2.706.941 lei, cu 44% peste 2024 (1.879.103 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 757.291 lei.
Câți salariați are IVADALIA SRL?
10 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IVADALIA SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.