BUTUZA BROTHERS SRL — dosare în instanță
Numele BUTUZA BROTHERS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 04 februarie 2026
- Ultima activitate
- 29 septembrie 2026
- Rol dominant
- Petent — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 37530650)
- CUI
- 37530650
- Denumire
- BUTUZA BROTHERS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|308|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.05.2017
- Sediu
- SIMION BĂRNUȚIU, nr. 109, Sat Ileanda, Comuna Ileanda, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (9)
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.979.406 lei (+34% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 125,2 mii lei · 2025 3 mil. lei · maxim 2025 3 mil. lei · minim 2017 125,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 38 mii lei · 2025 703,1 mii lei · maxim 2025 703,1 mii lei · minim 2017 38 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 9 · maxim 2025 9 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.979.406 lei | 2.227.564 lei | 2.030.887 lei | 1.704.028 lei | 1.324.573 lei | 869.061 lei | 447.821 lei | 264.667 lei | 125.247 lei |
| Venituri totale | 3.020.940 lei | 2.242.418 lei | 2.052.392 lei | 1.781.742 lei | 1.332.462 lei | 869.193 lei | 447.826 lei | 264.674 lei | 125.271 lei |
| Cheltuieli totale | 2.191.817 lei | 1.512.324 lei | 1.492.882 lei | 1.209.893 lei | 786.070 lei | 578.938 lei | 319.470 lei | 140.429 lei | 85.999 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 703.096 lei | 667.404 lei | 540.406 lei | 554.533 lei | 534.712 lei | 282.185 lei | 123.877 lei | 121.596 lei | 38.019 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 703.096 lei | 667.404 lei | 540.406 lei | 554.533 lei | 534.712 lei | 282.185 lei | 123.877 lei | 121.596 lei | 38.019 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 2.197.196 lei | 2.487.666 lei | 1.880.479 lei | 1.615.207 lei | 1.425.931 lei | 735.131 lei | 324.614 lei | 197.649 lei | 53.569 lei |
| Datorii | 515.488 lei | 773.794 lei | 407.226 lei | 128.886 lei | 279.925 lei | 169.255 lei | 40.923 lei | 37.835 lei | 15.350 lei |
| Capitaluri proprii | 1.681.708 lei | 1.708.579 lei | 1.455.517 lei | 1.455.111 lei | 1.100.588 lei | 565.876 lei | 283.691 lei | 159.814 lei | 38.219 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 7 | 8 | 7 | 8 | 8 | 4 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Petent: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 463/337/2026 | Judecătoria Zalău | Civil | Fond | Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare BUTUZA BROTHERS SRL?
BUTUZA BROTHERS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des BUTUZA BROTHERS SRL?
Cel mai des ca petent (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă petent?
Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.