STAGE 2 SELL SRL
STAGE 2 SELL SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 37529095. Cifră de afaceri 2025: 480 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37529095
- Denumire
- STAGE 2 SELL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6594|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.05.2017
- Sediu
- ECONOMU CEZARESCU, nr. 52, bl. C2-TRONSON 4, et. 5, ap. 4507, LOT 1, CAM.1, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
Arată toate (16)
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 480 lei (-76% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 11,9 mii lei · 2025 480 lei · maxim 2022 12,3 mii lei · minim 2025 480 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −5,4 mii lei · 2025 −4,5 mii lei · maxim 2022 11,6 mii lei · minim 2024 −13,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 480 lei | 2.000 lei | — | 12.329 lei | 974 lei | — | 1.791 lei | 11.938 lei | — |
| Venituri totale | 480 lei | 2.000 lei | 0 lei | 12.329 lei | 974 lei | 0 lei | 1.791 lei | 11.938 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 5.014 lei | 15.305 lei | 7.981 lei | 318 lei | 139 lei | 308 lei | 4.197 lei | 11.021 lei | 5.358 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.644 lei | 806 lei | 0 lei | 0 lei | 558 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 4.534 lei | 13.305 lei | 7.981 lei | 0 lei | 0 lei | 308 lei | 2.460 lei | 0 lei | 5.358 lei |
| Rezultat net | -4.534 lei | -13.305 lei | -7.981 lei | 11.644 lei | 806 lei | -308 lei | -2.460 lei | 558 lei | -5.358 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 3.025 lei | 6.658 lei | 2.481 lei | 7.652 lei | 953 lei | 48 lei | 82 lei | 553 lei | 2.046 lei |
| Datorii | 23.763 lei | 22.863 lei | 5.381 lei | 2.571 lei | 7.515 lei | 7.416 lei | 7.142 lei | 5.153 lei | 7.204 lei |
| Capitaluri proprii | -20.738 lei | -16.205 lei | -2.900 lei | 5.081 lei | -6.562 lei | -7.368 lei | -7.060 lei | -4.600 lei | -5.158 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STAGE 2 SELL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, STAGE 2 SELL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul STAGE 2 SELL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (ECONOMU CEZARESCU, nr. 52, bl. C2-TRONSON 4, et. 5, ap. 4507, LOT 1, CAM.1); numărul de înmatriculare e J|40|6594|2017, din 09.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut STAGE 2 SELL SRL în 2025?
480 lei, cu 76% sub 2024 (2.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.534 lei.
De unde vin datele despre STAGE 2 SELL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.