PALKREATIVCAKE SRL

PALKREATIVCAKE SRL: firmă în funcțiune din Sat Sântimbru, Comuna Santimbru, Harghita, CUI 37523408. Cifră de afaceri 2025: 440.516 lei, 3 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
37523408
Denumire
PALKREATIVCAKE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|19|348|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.05.2017
Sediu
SÎNTIMBRU, nr. 474, Sat Sântimbru, Comuna Santimbru, Harghita
Activități autorizate (CAEN)
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 440.516 lei (+9% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 65,7 mii lei · 2025 440,5 mii lei · maxim 2023 455,1 mii lei · minim 2018 65,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 −13,9 mii lei · 2025 49,1 mii lei · maxim 2018 165,3 mii lei · minim 2020 −57,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 3 · maxim 2019 4 · minim 2017 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă440.516 lei403.671 lei455.056 lei353.320 lei307.469 lei134.203 lei209.956 lei65.663 lei—
Venituri totale463.235 lei408.330 lei475.985 lei371.794 lei332.862 lei149.087 lei315.064 lei262.390 lei0 lei
Cheltuieli totale405.392 lei435.552 lei375.977 lei318.395 lei282.168 lei204.776 lei149.108 lei96.448 lei13.919 lei
Rezultat
Profit net49.122 lei0 lei96.353 lei50.453 lei47.553 lei0 lei163.854 lei165.283 lei0 lei
Pierdere netă0 lei34.532 lei0 lei0 lei0 lei57.051 lei0 lei0 lei13.919 lei
Rezultat net49.122 lei-34.532 lei96.353 lei50.453 lei47.553 lei-57.051 lei163.854 lei165.283 lei-13.919 lei
Bilanț
Active totale376.166 lei414.548 lei400.648 lei303.333 lei246.626 lei207.792 lei349.320 lei202.363 lei159.296 lei
Datorii76.581 lei80.751 lei32.319 lei31.357 lei25.103 lei33.821 lei31.901 lei48.799 lei173.015 lei
Capitaluri proprii297.585 lei331.797 lei366.329 lei269.976 lei219.523 lei171.971 lei315.419 lei151.564 lei-13.719 lei
Oameni
Număr mediu de salariați343333421

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PALKREATIVCAKE SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, PALKREATIVCAKE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul PALKREATIVCAKE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sântimbru, Comuna Santimbru, județul Harghita (SÎNTIMBRU, nr. 474); numărul de înmatriculare e J|19|348|2017, din 08.05.2017.

Ce cifră de afaceri a avut PALKREATIVCAKE SRL în 2025?

440.516 lei, cu 9% peste 2024 (403.671 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 49.122 lei.

Câți salariați are PALKREATIVCAKE SRL?

3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PALKREATIVCAKE SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.