SOIMEVO SRL

SOIMEVO SRL: firmă în funcțiune din Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj, CUI 37511691. Cifră de afaceri 2025: 145.996 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
37511691
Denumire
SOIMEVO SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2229|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.05.2017
Sediu
FELEACU, nr. 299A, Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 2
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
Arată toate (16)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
  • 7420 Activități fotografice · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 145.996 lei (-44% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 63 mii lei · 2025 146 mii lei · maxim 2022 302,8 mii lei · minim 2017 63 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 59,7 mii lei · 2025 71,8 mii lei · maxim 2020 281 mii lei · minim 2017 59,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă145.996 lei260.632 lei293.598 lei302.838 lei299.323 lei297.233 lei291.308 lei214.239 lei63.007 lei
Venituri totale146.402 lei262.230 lei298.232 lei313.425 lei299.970 lei297.284 lei292.126 lei214.543 lei63.007 lei
Cheltuieli totale70.287 lei55.458 lei54.776 lei30.321 lei12.845 lei7.996 lei9.179 lei5.702 lei1.375 lei
Rezultat
Profit net71.810 lei198.884 lei240.658 lei275.392 lei278.125 lei281.014 lei274.185 lei202.405 lei59.742 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net71.810 lei198.884 lei240.658 lei275.392 lei278.125 lei281.014 lei274.185 lei202.405 lei59.742 lei
Bilanț
Active totale81.018 lei254.699 lei247.126 lei284.015 lei278.555 lei283.905 lei276.796 lei218.923 lei61.099 lei
Datorii8.968 lei55.575 lei6.227 lei8.383 lei188 lei2.651 lei2.371 lei2.892 lei1.157 lei
Capitaluri proprii72.050 lei199.124 lei240.899 lei275.632 lei278.367 lei281.254 lei274.425 lei216.031 lei59.942 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111——————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SOIMEVO SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SOIMEVO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul SOIMEVO SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Feleacu, Comuna Feleacu, județul Cluj (FELEACU, nr. 299A); numărul de înmatriculare e J|12|2229|2017, din 05.05.2017.

Ce cifră de afaceri a avut SOIMEVO SRL în 2025?

145.996 lei, cu 44% sub 2024 (260.632 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 71.810 lei.

Câți salariați are SOIMEVO SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SOIMEVO SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.