LENJERY BLUE SRL
LENJERY BLUE SRL: firmă în funcțiune din Sat Tânganu, Comuna Cernica, Ilfov, CUI 37507259. Cifră de afaceri 2025: 558.275 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37507259
- Denumire
- LENJERY BLUE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2019|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.05.2017
- Sediu
- NICOLAE IORGA, nr. 9, camera 6, Sat Tânganu, Comuna Cernica, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
Arată toate (11)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 558.275 lei (-33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 9,5 mii lei · 2025 558,3 mii lei · maxim 2023 909,3 mii lei · minim 2020 9,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 0 lei · 2025 198,9 mii lei · maxim 2025 198,9 mii lei · minim 2021 −502,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2025 3 · maxim 2023 5 · minim 2021 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 558.275 lei | 827.165 lei | 909.270 lei | 585.906 lei | 642.496 lei | 9.546 lei | fără bilanț | fără bilanț | — |
| Venituri totale | 1.197.736 lei | 827.165 lei | 911.252 lei | 585.906 lei | 642.496 lei | 9.546 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 965.119 lei | 955.683 lei | 920.501 lei | 718.937 lei | 1.139.012 lei | 93.426 lei | fără bilanț | fără bilanț | — |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 198.873 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 147.221 lei | 18.342 lei | 138.890 lei | 502.941 lei | 84.484 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 198.873 lei | -147.221 lei | -18.342 lei | -138.890 lei | -502.941 lei | -84.484 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 3.431.580 lei | 2.992.790 lei | 2.751.083 lei | 1.552.703 lei | 1.771.814 lei | 190.020 lei | fără bilanț | fără bilanț | — |
| Datorii | 4.130.617 lei | 3.890.700 lei | 3.501.773 lei | 2.285.051 lei | 2.365.272 lei | 280.537 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Capitaluri proprii | -699.037 lei | -897.910 lei | -750.690 lei | -732.348 lei | -593.458 lei | -90.517 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 5 | 2 | 2 | — | fără bilanț | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LENJERY BLUE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LENJERY BLUE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LENJERY BLUE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tânganu, Comuna Cernica, județul Ilfov (NICOLAE IORGA, nr. 9, camera 6); numărul de înmatriculare e J|23|2019|2017, din 04.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut LENJERY BLUE SRL în 2025?
558.275 lei, cu 33% sub 2024 (827.165 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 198.873 lei.
Câți salariați are LENJERY BLUE SRL?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LENJERY BLUE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.