REV-CONT DND S.R.L.
REV-CONT DND S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Urziceni, Ialomița, CUI 37502103. Cifră de afaceri 2025: 107.840 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37502103
- Denumire
- REV-CONT DND S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|237|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.05.2017
- Sediu
- PĂCII, nr. 7B, Municipiul Urziceni, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Arată toate (7)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 107.840 lei (+39% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 22,2 mii lei · 2025 107,8 mii lei · maxim 2025 107,8 mii lei · minim 2017 22,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 18,9 mii lei · 2025 35,2 mii lei · maxim 2024 36,2 mii lei · minim 2017 18,9 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 107.840 lei | 77.310 lei | 50.210 lei | 46.975 lei | 40.205 lei | 30.360 lei | 29.705 lei | 27.460 lei | 22.205 lei |
| Venituri totale | 110.393 lei | 77.834 lei | 50.230 lei | 46.991 lei | 40.216 lei | 30.367 lei | 29.708 lei | 27.460 lei | 22.205 lei |
| Cheltuieli totale | 63.152 lei | 34.963 lei | 14.589 lei | 11.479 lei | 11.100 lei | 8.780 lei | 9.702 lei | 6.652 lei | 2.619 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 35.227 lei | 36.193 lei | 29.432 lei | 34.102 lei | 27.909 lei | 20.675 lei | 19.115 lei | 19.985 lei | 18.920 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 35.227 lei | 36.193 lei | 29.432 lei | 34.102 lei | 27.909 lei | 20.675 lei | 19.115 lei | 19.985 lei | 18.920 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 211.746 lei | 246.827 lei | 75.307 lei | 44.303 lei | 39.373 lei | 27.020 lei | 25.509 lei | 26.148 lei | 19.435 lei |
| Datorii | 175.628 lei | 175.936 lei | 19.609 lei | 36 lei | 1.209 lei | 1.265 lei | 1.274 lei | 1.043 lei | 315 lei |
| Capitaluri proprii | 36.118 lei | 70.891 lei | 55.698 lei | 44.267 lei | 38.164 lei | 25.755 lei | 24.235 lei | 25.105 lei | 19.120 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este REV-CONT DND S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, REV-CONT DND S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul REV-CONT DND S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Urziceni, județul Ialomița (PĂCII, nr. 7B); numărul de înmatriculare e J|21|237|2017, din 04.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut REV-CONT DND S.R.L. în 2025?
107.840 lei, cu 39% peste 2024 (77.310 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 35.227 lei.
De unde vin datele despre REV-CONT DND S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.