SAY ROUGE SRL
SAY ROUGE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 37495294. Cifră de afaceri 2025: 107.303 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37495294
- Denumire
- SAY ROUGE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1164|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.05.2017
- Sediu
- UNIRII, nr. 2, sc. D, ap. 1, MEZANIN, CAMERA 1, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse; 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet; 7021 — Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării și încă 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar — 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 107.303 lei (-32% față de 2024).
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri netă | 62.722 lei | 390.120 lei | 47.621 lei | 26.807 lei | 73.184 lei | 225.017 lei | 295.480 lei | 157.460 lei | 107.303 lei |
| Venituri totale | 62.722 lei | 390.120 lei | 48.001 lei | 26.837 lei | 73.184 lei | 234.704 lei | 295.536 lei | 157.468 lei | 107.975 lei |
| Cheltuieli totale | 131.787 lei | 399.291 lei | 74.962 lei | 25.619 lei | 30.415 lei | 50.325 lei | 202.960 lei | 167.073 lei | 74.871 lei |
| Rezultat net | -69.691 lei | -14.979 lei | -28.432 lei | 468 lei | 40.573 lei | 177.763 lei | 77.167 lei | -9.605 lei | 26.898 lei |
| Active totale | 49.482 lei | 61.314 lei | 27.826 lei | 20.728 lei | 23.864 lei | 114.299 lei | 99.376 lei | 50.740 lei | 75.517 lei |
| Datorii | 118.173 lei | 145.316 lei | 140.260 lei | 132.694 lei | 95.257 lei | 7.929 lei | 21.009 lei | 16.326 lei | 47.419 lei |
| Capitaluri proprii | -68.691 lei | -84.002 lei | -112.434 lei | -111.966 lei | -71.393 lei | 106.370 lei | 78.367 lei | 34.414 lei | 28.098 lei |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — |
Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SAY ROUGE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SAY ROUGE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SAY ROUGE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (UNIRII, nr. 2, sc. D, ap. 1, MEZANIN, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|22|1164|2017, din 03.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut SAY ROUGE SRL în 2025?
107.303 lei, cu 32% sub 2024 (157.460 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 26.898 lei.
De unde vin datele despre SAY ROUGE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.