VALI & SARA GROUPE SRL
VALI & SARA GROUPE SRL: firmă în funcțiune din Sat Icoana, Comuna Ulmi, Giurgiu, CUI 37489977. Cifră de afaceri 2025: 126.425 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 37489977
- Denumire
- VALI & SARA GROUPE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|315|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.05.2017
- Sediu
- Grădinii, nr. 85, Sat Icoana, Comuna Ulmi, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 126.425 lei (-37% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 19 mii lei · 2025 126,4 mii lei · maxim 2021 207 mii lei · minim 2017 19 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 2,7 mii lei · 2025 18,4 mii lei · maxim 2021 32,5 mii lei · minim 2017 2,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 126.425 lei | 199.378 lei | 173.458 lei | 155.334 lei | 206.958 lei | 135.307 lei | 132.314 lei | 78.992 lei | 18.969 lei |
| Venituri totale | 126.425 lei | 199.378 lei | 236.010 lei | 155.334 lei | 206.958 lei | 135.307 lei | 132.314 lei | 78.992 lei | 18.969 lei |
| Cheltuieli totale | 104.253 lei | 187.918 lei | 212.009 lei | 144.604 lei | 172.408 lei | 120.862 lei | 115.967 lei | 69.768 lei | 15.626 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 18.397 lei | 9.612 lei | 22.301 lei | 8.555 lei | 32.521 lei | 13.138 lei | 15.024 lei | 7.938 lei | 2.743 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 18.397 lei | 9.612 lei | 22.301 lei | 8.555 lei | 32.521 lei | 13.138 lei | 15.024 lei | 7.938 lei | 2.743 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 53.076 lei | 44.917 lei | 62.208 lei | 111.295 lei | 106.876 lei | 123.982 lei | 83.826 lei | 31.309 lei | 3.613 lei |
| Datorii | 25.019 lei | 11.057 lei | 37.960 lei | 104.348 lei | 34.801 lei | 84.428 lei | 57.410 lei | 19.917 lei | 670 lei |
| Capitaluri proprii | 28.057 lei | 33.860 lei | 24.248 lei | 6.947 lei | 72.075 lei | 39.554 lei | 26.416 lei | 11.392 lei | 2.943 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VALI & SARA GROUPE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VALI & SARA GROUPE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VALI & SARA GROUPE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Icoana, Comuna Ulmi, județul Giurgiu (Grădinii, nr. 85); numărul de înmatriculare e J|52|315|2017, din 02.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut VALI & SARA GROUPE SRL în 2025?
126.425 lei, cu 37% sub 2024 (199.378 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 18.397 lei.
Câți salariați are VALI & SARA GROUPE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VALI & SARA GROUPE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.