FAST MOVING SRL
FAST MOVING SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Alba Iulia, Alba, CUI 37485185. Cifră de afaceri 2025: 34.936 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37485185
- Denumire
- FAST MOVING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|475|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.05.2017
- Sediu
- VÎNĂTORILOR, nr. 28, bl. VI1, et. 2, ap. 11, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 34.936 lei (+47% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 20,2 mii lei · 2025 34,9 mii lei · maxim 2025 34,9 mii lei · minim 2023 6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 14,1 mii lei · 2025 22,7 mii lei · maxim 2021 23,5 mii lei · minim 2023 1,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 0 · maxim 2023 0 · minim 2023 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 34.936 lei | 23.735 lei | 6.000 lei | fără bilanț | 32.738 lei | 15.329 lei | 20.244 lei |
| Venituri totale | 34.936 lei | 23.735 lei | 6.000 lei | fără bilanț | 32.738 lei | 15.329 lei | 20.244 lei |
| Cheltuieli totale | 8.050 lei | 13.855 lei | 3.507 lei | fără bilanț | 8.300 lei | 6.477 lei | 5.576 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 22.670 lei | 8.489 lei | 1.882 lei | fără bilanț | 23.455 lei | 8.548 lei | 14.061 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 22.670 lei | 8.489 lei | 1.882 lei | fără bilanț | 23.455 lei | 8.548 lei | 14.061 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 25.096 lei | 15.781 lei | 7.544 lei | fără bilanț | 36.613 lei | 22.878 lei | 14.474 lei |
| Datorii | 2.186 lei | 25 lei | 277 lei | fără bilanț | 12.850 lei | 69 lei | 213 lei |
| Capitaluri proprii | 22.910 lei | 15.756 lei | 7.267 lei | fără bilanț | 23.763 lei | 22.809 lei | 14.261 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | fără bilanț | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FAST MOVING SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FAST MOVING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FAST MOVING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Alba Iulia, județul Alba (VÎNĂTORILOR, nr. 28, bl. VI1, et. 2, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|01|475|2017, din 02.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut FAST MOVING SRL în 2025?
34.936 lei, cu 47% peste 2024 (23.735 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 22.670 lei.
De unde vin datele despre FAST MOVING SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.