URSUL HARNIC S.R.L.

URSUL HARNIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Alunișu, Comuna Sâncraiu, Cluj, CUI 37465196. Cifră de afaceri 2025: 100.068 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
37465196
Denumire
URSUL HARNIC S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2011|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.04.2017
Sediu
ALUNIȘU, nr. 133, Sat Alunișu, Comuna Sâncraiu, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
  • 2551 Acoperirea metalelor · rev. 3
  • 2561 Fabricarea produselor de tăiat · rev. 3
  • 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (15)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 100.068 lei (-27% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 1,7 mii lei · 2025 100,1 mii lei · maxim 2024 137,1 mii lei · minim 2019 1,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −123 lei · 2025 382 lei · maxim 2023 52,6 mii lei · minim 2019 −123 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă100.068 lei137.119 lei133.900 lei49.850 lei60.025 lei33.750 lei1.650 lei
Venituri totale100.068 lei137.119 lei133.900 lei49.850 lei60.025 lei33.750 lei1.650 lei
Cheltuieli totale98.731 lei112.525 lei79.994 lei23.609 lei29.247 lei19.393 lei1.723 lei
Rezultat
Profit net382 lei23.429 lei52.593 lei25.448 lei29.542 lei13.344 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei123 lei
Rezultat net382 lei23.429 lei52.593 lei25.448 lei29.542 lei13.344 lei-123 lei
Bilanț
Active totale49.430 lei53.210 lei68.393 lei41.473 lei44.786 lei15.119 lei2.127 lei
Datorii42.105 lei11.267 lei15.600 lei15.824 lei1.823 lei1.698 lei2.050 lei
Capitaluri proprii7.325 lei41.943 lei52.793 lei25.649 lei42.963 lei13.421 lei77 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este URSUL HARNIC S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, URSUL HARNIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul URSUL HARNIC S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Alunișu, Comuna Sâncraiu, județul Cluj (ALUNIȘU, nr. 133); numărul de înmatriculare e J|12|2011|2017, din 27.04.2017.

Ce cifră de afaceri a avut URSUL HARNIC S.R.L. în 2025?

100.068 lei, cu 27% sub 2024 (137.119 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 382 lei.

Câți salariați are URSUL HARNIC S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre URSUL HARNIC S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.