MANGEA DENTAL UPDATE SRL
MANGEA DENTAL UPDATE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Reșița, Caraș-Severin, CUI 37458377. Cifră de afaceri 2025: 167.810 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 37458377
- Denumire
- MANGEA DENTAL UPDATE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|268|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.04.2017
- Sediu
- PETRU MAIOR, bl. 24, sc. 2, ap. C.T.1, Municipiul Reșița, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 167.810 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 123 mii lei · 2025 167,8 mii lei · maxim 2024 193 mii lei · minim 2019 123 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −6,2 mii lei · 2025 13,5 mii lei · maxim 2021 51,2 mii lei · minim 2018 −16,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 2 · maxim 2020 3 · minim 2018 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 167.810 lei | 193.030 lei | 161.470 lei | 181.255 lei | 177.381 lei | 138.562 lei | 123.044 lei | — | — |
| Venituri totale | 213.123 lei | 208.364 lei | 176.784 lei | 196.571 lei | 192.720 lei | 161.113 lei | 164.280 lei | 5.133 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 195.304 lei | 171.507 lei | 153.007 lei | 166.451 lei | 139.975 lei | 109.380 lei | 148.917 lei | 21.604 lei | 6.203 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 13.539 lei | 31.702 lei | 22.404 lei | 28.579 lei | 51.230 lei | 50.983 lei | 14.133 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 16.471 lei | 6.203 lei |
| Rezultat net | 13.539 lei | 31.702 lei | 22.404 lei | 28.579 lei | 51.230 lei | 50.983 lei | 14.133 lei | -16.471 lei | -6.203 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 138.773 lei | 188.402 lei | 188.647 lei | 198.348 lei | 220.127 lei | 213.716 lei | 227.399 lei | 260.104 lei | -3 lei |
| Datorii | 11.840 lei | 10.696 lei | 8.581 lei | 5.874 lei | 5.520 lei | 6.227 lei | 55.581 lei | 87.107 lei | 6.000 lei |
| Capitaluri proprii | 72.046 lei | 77.507 lei | 64.555 lei | 61.651 lei | 65.072 lei | 42.642 lei | -8.341 lei | -22.474 lei | -6.003 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MANGEA DENTAL UPDATE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MANGEA DENTAL UPDATE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MANGEA DENTAL UPDATE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Reșița, județul Caraș-Severin (PETRU MAIOR, bl. 24, sc. 2, ap. C.T.1); numărul de înmatriculare e J|11|268|2017, din 26.04.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MANGEA DENTAL UPDATE SRL în 2025?
167.810 lei, cu 13% sub 2024 (193.030 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.539 lei.
Câți salariați are MANGEA DENTAL UPDATE SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MANGEA DENTAL UPDATE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.