TECHNIQUALITY SRL
TECHNIQUALITY SRL: firmă în funcțiune din Sat Cojocna, Comuna Cojocna, Cluj, CUI 37386491. Cifră de afaceri 2025: 203.543 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37386491
- Denumire
- TECHNIQUALITY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1568|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.04.2017
- Sediu
- TRAIAN, nr. 7, Sat Cojocna, Comuna Cojocna, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 3
- 1520 Fabricarea încălțămintei · rev. 3
- 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
Arată toate (26)
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
- 9691 Activități de servicii personale la domiciliu · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 203.543 lei (-9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 0 lei · 2025 203,5 mii lei · maxim 2024 224,6 mii lei · minim 2017 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −3,3 mii lei · 2025 118,1 mii lei · maxim 2025 118,1 mii lei · minim 2017 −3,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 203.543 lei | 224.553 lei | 56.478 lei | 2.800 lei | — | 10.790 lei | — | 0 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 203.543 lei | 224.553 lei | 56.478 lei | 2.800 lei | 0 lei | 32.790 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 83.480 lei | 112.397 lei | 13.134 lei | 826 lei | 909 lei | 22.854 lei | 700 lei | 700 lei | 3.345 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 118.069 lei | 109.910 lei | 35.550 lei | 1.892 lei | 0 lei | 8.952 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 909 lei | 0 lei | 700 lei | 700 lei | 3.345 lei |
| Rezultat net | 118.069 lei | 109.910 lei | 35.550 lei | 1.892 lei | -909 lei | 8.952 lei | -700 lei | -700 lei | -3.345 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 126.171 lei | 121.081 lei | 49.238 lei | 5.472 lei | 9.818 lei | 13.411 lei | 25 lei | 25 lei | 75 lei |
| Datorii | 7.185 lei | 11.231 lei | 8.298 lei | 82 lei | 6.320 lei | 9.004 lei | 4.570 lei | 3.870 lei | 3.220 lei |
| Capitaluri proprii | 118.986 lei | 109.850 lei | 40.940 lei | 5.390 lei | 3.498 lei | 4.407 lei | -4.545 lei | -3.845 lei | -3.145 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 0 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TECHNIQUALITY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TECHNIQUALITY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TECHNIQUALITY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cojocna, Comuna Cojocna, județul Cluj (TRAIAN, nr. 7); numărul de înmatriculare e J|12|1568|2017, din 13.04.2017.
Ce cifră de afaceri a avut TECHNIQUALITY SRL în 2025?
203.543 lei, cu 9% sub 2024 (224.553 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 118.069 lei.
Câți salariați are TECHNIQUALITY SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TECHNIQUALITY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.