ABSEIL TEAM SRL
ABSEIL TEAM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Săcele, Brașov, CUI 37359292. Cifră de afaceri 2025: 229.773 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37359292
- Denumire
- ABSEIL TEAM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|781|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.04.2017
- Sediu
- VIITORULUI, nr. 28, bl. 15A, sc. C, ap. 16, Municipiul Săcele, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 3
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 3
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
Arată toate (25)
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 229.773 lei (+25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 168 lei · 2025 229,8 mii lei · maxim 2025 229,8 mii lei · minim 2017 168 lei.
Rezultat net (lei): 2017 0 lei · 2025 153,4 mii lei · maxim 2025 153,4 mii lei · minim 2017 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2024 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 229.773 lei | 184.127 lei | 84.573 lei | 89.233 lei | 10.250 lei | 39.574 lei | 95.993 lei | 113.464 lei | 168 lei |
| Venituri totale | 267.137 lei | 184.544 lei | 84.581 lei | 89.270 lei | 10.260 lei | 42.792 lei | 96.046 lei | 113.788 lei | 168 lei |
| Cheltuieli totale | 83.748 lei | 145.163 lei | 54.182 lei | 36.977 lei | 7.339 lei | 12.583 lei | 43.832 lei | 25.458 lei | 162 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 153.357 lei | 35.305 lei | 24.599 lei | 50.574 lei | 2.634 lei | 28.926 lei | 49.334 lei | 87.126 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 153.357 lei | 35.305 lei | 24.599 lei | 50.574 lei | 2.634 lei | 28.926 lei | 49.334 lei | 87.126 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 233.373 lei | 289.311 lei | 170.133 lei | 124.672 lei | 89.553 lei | 122.223 lei | 112.193 lei | 91.627 lei | 15.381 lei |
| Datorii | 79.776 lei | 119.780 lei | 35.907 lei | 15.045 lei | 0 lei | 7.804 lei | 0 lei | 4.301 lei | 15.181 lei |
| Capitaluri proprii | 153.597 lei | 169.531 lei | 134.226 lei | 109.627 lei | 89.553 lei | 114.419 lei | 112.193 lei | 87.326 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ABSEIL TEAM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ABSEIL TEAM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ABSEIL TEAM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Săcele, județul Brașov (VIITORULUI, nr. 28, bl. 15A, sc. C, ap. 16); numărul de înmatriculare e J|08|781|2017, din 07.04.2017.
Ce cifră de afaceri a avut ABSEIL TEAM SRL în 2025?
229.773 lei, cu 25% peste 2024 (184.127 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 153.357 lei.
De unde vin datele despre ABSEIL TEAM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.