PROVEDING SERVICES COMPANY SRL

PROVEDING SERVICES COMPANY SRL: firmă în funcțiune din Loc. Sântuhalm, Municipiul Deva, Hunedoara, CUI 37337227. Cifră de afaceri 2025: 8.762.939 lei, 33 salari

Registru

CUI
37337227
Denumire
PROVEDING SERVICES COMPANY SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|20|417|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.04.2017
Sediu
SÂNTUHALM, nr. 126, Loc. Sântuhalm, Municipiul Deva, Hunedoara
Activități autorizate (CAEN)
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
  • 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg) · rev. 3
  • 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg) · rev. 3
  • 0710 Extracția minereurilor feroase · rev. 3
  • 0729 Extracția altor minereuri metalifere neferoase · rev. 3
  • 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 3
Arată toate (30)
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
  • 0899 Alte activități extractive n.c.a. · rev. 3
  • 0990 Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor · rev. 3
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
  • 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a. · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.762.939 lei (-10% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 423,7 mii lei · 2025 8,8 mil. lei · maxim 2023 10,3 mil. lei · minim 2017 423,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 289,5 mii lei · 2025 28,5 mii lei · maxim 2022 1,3 mil. lei · minim 2024 4,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 33 · maxim 2024 36 · minim 2017 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă8.762.939 lei9.738.612 lei10.319.009 lei9.139.728 lei5.441.150 lei2.341.719 lei1.061.190 leifără bilanț423.718 lei
Venituri totale9.274.375 lei10.053.388 lei10.427.687 lei9.139.734 lei5.441.150 lei2.348.910 lei1.061.193 leifără bilanț423.719 lei
Cheltuieli totale9.229.068 lei10.038.279 lei9.019.263 lei7.630.539 lei4.493.089 lei1.246.876 lei556.914 leifără bilanț129.980 lei
Rezultat
Profit net28.474 lei4.066 lei1.243.931 lei1.294.286 lei900.179 lei1.078.545 lei493.666 leifără bilanț289.502 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 leifără bilanț0 lei
Rezultat net28.474 lei4.066 lei1.243.931 lei1.294.286 lei900.179 lei1.078.545 lei493.666 leifără bilanț289.502 lei
Bilanț
Active totale7.580.611 lei6.274.029 lei5.278.736 lei4.147.353 lei3.911.550 lei2.321.401 lei1.107.102 leifără bilanț301.619 lei
Datorii3.280.274 lei2.002.166 lei553.917 lei666.465 lei962.948 lei272.978 lei134.309 leifără bilanț11.917 lei
Capitaluri proprii4.300.337 lei4.271.863 lei4.724.819 lei3.480.888 lei2.948.602 lei2.048.423 lei972.793 leifără bilanț289.702 lei
Oameni
Număr mediu de salariați333624221574fără bilanț1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PROVEDING SERVICES COMPANY SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, PROVEDING SERVICES COMPANY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul PROVEDING SERVICES COMPANY SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Sântuhalm, Municipiul Deva, județul Hunedoara (SÂNTUHALM, nr. 126); numărul de înmatriculare e J|20|417|2017, din 05.04.2017.

Ce cifră de afaceri a avut PROVEDING SERVICES COMPANY SRL în 2025?

8.762.939 lei, cu 10% sub 2024 (9.738.612 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 28.474 lei.

Câți salariați are PROVEDING SERVICES COMPANY SRL?

33 salariați în medie în 2025 (36 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PROVEDING SERVICES COMPANY SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.