STEADE MONTAJ MARMURA SRL

STEADE MONTAJ MARMURA SRL: firmă în funcțiune din Sat Crivina, Comuna Gorgota, Prahova, CUI 37336043. Cifră de afaceri 2022: 99.500 lei, 2 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
37336043
Denumire
STEADE MONTAJ MARMURA SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|685|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.04.2017
Sediu
CRIVINA, nr. 323, Sat Crivina, Comuna Gorgota, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2022 · 6 bilanțuri

Financiar · 2017–2022 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.

În 2022, cifra de afaceri netă a fost 99.500 lei (-34% față de 2021).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 18,9 mii lei · 2022 99,5 mii lei · maxim 2020 228 mii lei · minim 2018 7,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 1,4 mii lei · 2022 1,3 mii lei · maxim 2020 51,7 mii lei · minim 2018 −4,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2022 2 · maxim 2019 4 · minim 2017 2.

Indicator202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă99.500 lei150.556 lei228.015 lei163.738 lei7.500 lei18.947 lei
Venituri totale99.500 lei152.356 lei228.015 lei163.738 lei7.500 lei18.947 lei
Cheltuieli totale97.323 lei151.852 lei174.043 lei137.950 lei11.821 lei16.938 lei
Rezultat
Profit net1.339 lei0 lei51.691 lei24.180 lei0 lei1.440 lei
Pierdere netă0 lei1.002 lei0 lei0 lei4.546 lei0 lei
Rezultat net1.339 lei-1.002 lei51.691 lei24.180 lei-4.546 lei1.440 lei
Bilanț
Active totale86.426 lei83.435 lei96.331 lei32.074 lei3.513 lei2.025 lei
Datorii13.123 lei11.471 lei23.365 lei10.799 lei6.419 lei385 lei
Capitaluri proprii73.303 lei71.964 lei72.966 lei21.275 lei-2.906 lei1.640 lei
Oameni
Număr mediu de salariați234422

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STEADE MONTAJ MARMURA SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, STEADE MONTAJ MARMURA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul STEADE MONTAJ MARMURA SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Crivina, Comuna Gorgota, județul Prahova (CRIVINA, nr. 323); numărul de înmatriculare e J|29|685|2017, din 05.04.2017.

Ce cifră de afaceri a avut STEADE MONTAJ MARMURA SRL în 2022?

99.500 lei, cu 34% sub 2021 (150.556 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.339 lei.

Câți salariați are STEADE MONTAJ MARMURA SRL?

2 salariați în medie în 2022 (3 în 2021), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre STEADE MONTAJ MARMURA SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.