COMPLET SHOES SRL
COMPLET SHOES SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 37333799. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37333799
- Denumire
- COMPLET SHOES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|12432|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.07.2023
- Sediu
- CONSTANTIN MARIN, nr. 2, bl. Z1, sc. 1, et. 4, ap. 20, CAMERA NR.1, București Sectorul 5, București
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2017–2022 · 6 bilanțuri
Financiar · 2017–2022 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 200,2 mii lei · 2020 162,4 mii lei · maxim 2018 503,8 mii lei · minim 2020 162,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 89,3 mii lei · 2022 −866 lei · maxim 2018 180,8 mii lei · minim 2020 −174,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2021 1 · maxim 2020 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 162.364 lei | 173.273 lei | 503.763 lei | 200.167 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 1 lei | 169.112 lei | 173.273 lei | 503.763 lei | 200.167 lei |
| Cheltuieli totale | 866 lei | 17.787 lei | 341.922 lei | 141.946 lei | 316.056 lei | 108.870 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 29.595 lei | 180.794 lei | 89.296 lei |
| Pierdere netă | 866 lei | 17.786 lei | 174.449 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -866 lei | -17.786 lei | -174.449 lei | 29.595 lei | 180.794 lei | 89.296 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 549.474 lei | 551.625 lei | 563.003 lei | 603.312 lei | 518.417 lei | 163.312 lei |
| Datorii | 442.691 lei | 443.975 lei | 437.567 lei | 303.427 lei | 248.127 lei | 73.816 lei |
| Capitaluri proprii | 106.783 lei | 107.650 lei | 125.436 lei | 299.885 lei | 270.290 lei | 89.496 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COMPLET SHOES SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, COMPLET SHOES SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul COMPLET SHOES SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (CONSTANTIN MARIN, nr. 2, bl. Z1, sc. 1, et. 4, ap. 20, CAMERA NR.1); numărul de înmatriculare e J|40|12432|2023, din 05.07.2023.
De unde vin datele despre COMPLET SHOES SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.