ENNCON SMART ENGINEERING SRL
ENNCON SMART ENGINEERING SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași, CUI 37217360. Cifră de afaceri 2025: 340.498 lei, 1 salariați. Da
Registru
- CUI
- 37217360
- Denumire
- ENNCON SMART ENGINEERING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|609|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.03.2017
- Sediu
- COSTEA VODĂ, nr. 7A, sc. B, ap. 15, mansardă, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (10)
- 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 340.498 lei (-23% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 3 mii lei · 2025 340,5 mii lei · maxim 2024 444,6 mii lei · minim 2022 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −492 lei · 2025 115,1 mii lei · maxim 2024 247,5 mii lei · minim 2023 −4,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 0 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 340.498 lei | 444.555 lei | — | 0 lei | 3.050 lei | 2.500 lei | 7.000 lei | 4.500 lei | 3.000 lei |
| Venituri totale | 345.747 lei | 453.971 lei | 0 lei | 0 lei | 3.050 lei | 2.500 lei | 7.000 lei | 4.500 lei | 3.000 lei |
| Cheltuieli totale | 224.263 lei | 159.593 lei | 4.135 lei | 3.916 lei | 2.947 lei | 3.254 lei | 3.651 lei | 2.817 lei | 3.402 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 115.106 lei | 247.520 lei | 0 lei | 0 lei | 11 lei | 0 lei | 3.139 lei | 1.548 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 4.135 lei | 3.916 lei | 0 lei | 829 lei | 0 lei | 0 lei | 492 lei |
| Rezultat net | 115.106 lei | 247.520 lei | -4.135 lei | -3.916 lei | 11 lei | -829 lei | 3.139 lei | 1.548 lei | -492 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 132.638 lei | 274.202 lei | 236 lei | 1.143 lei | 4.867 lei | 5.076 lei | 5.575 lei | 2.353 lei | 269 lei |
| Datorii | 11.361 lei | 31.155 lei | 4.709 lei | 1.482 lei | 1.290 lei | 1.510 lei | 1.180 lei | 1.097 lei | 561 lei |
| Capitaluri proprii | 121.277 lei | 243.047 lei | -4.473 lei | -339 lei | 3.577 lei | 3.566 lei | 4.395 lei | 1.256 lei | -292 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ENNCON SMART ENGINEERING SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ENNCON SMART ENGINEERING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ENNCON SMART ENGINEERING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, județul Iași (COSTEA VODĂ, nr. 7A, sc. B, ap. 15, mansardă); numărul de înmatriculare e J|22|609|2017, din 16.03.2017.
Ce cifră de afaceri a avut ENNCON SMART ENGINEERING SRL în 2025?
340.498 lei, cu 23% sub 2024 (444.555 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 115.106 lei.
Câți salariați are ENNCON SMART ENGINEERING SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ENNCON SMART ENGINEERING SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.