BEST BRO GROUP SRL
BEST BRO GROUP SRL: firmă în funcțiune din Sat Râșești, Comuna Drânceni, Vaslui, CUI 37128409. Cifră de afaceri 2025: 7.121.319 lei, 13 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 37128409
- Denumire
- BEST BRO GROUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|132|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.03.2017
- Sediu
- BASARABIEI, nr. 125, Sat Râșești, Comuna Drânceni, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (17)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.121.319 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 138,3 mii lei · 2025 7,1 mil. lei · maxim 2025 7,1 mil. lei · minim 2017 138,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 28,5 mii lei · 2025 272,3 mii lei · maxim 2020 387,3 mii lei · minim 2017 28,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 13 · maxim 2025 13 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.121.319 lei | 6.287.621 lei | 3.612.220 lei | 2.497.759 lei | fără bilanț | 1.464.833 lei | 887.688 lei | 545.664 lei | 138.287 lei |
| Venituri totale | 7.627.125 lei | 6.497.833 lei | 3.649.586 lei | 2.514.314 lei | fără bilanț | 1.486.336 lei | 894.878 lei | 547.902 lei | 139.173 lei |
| Cheltuieli totale | 7.304.156 lei | 6.149.602 lei | 3.312.012 lei | 2.129.309 lei | fără bilanț | 1.085.968 lei | 691.965 lei | 436.214 lei | 109.098 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 272.328 lei | 284.143 lei | 300.649 lei | 367.260 lei | fără bilanț | 387.295 lei | 193.976 lei | 106.216 lei | 28.523 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 272.328 lei | 284.143 lei | 300.649 lei | 367.260 lei | fără bilanț | 387.295 lei | 193.976 lei | 106.216 lei | 28.523 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 3.588.809 lei | 3.238.804 lei | 2.762.235 lei | 2.924.628 lei | fără bilanț | 826.494 lei | 672.794 lei | 347.668 lei | 203.586 lei |
| Datorii | 3.041.669 lei | 1.936.984 lei | 1.211.494 lei | 1.727.514 lei | fără bilanț | 218.072 lei | 361.994 lei | 222.765 lei | 174.863 lei |
| Capitaluri proprii | 425.946 lei | 1.180.626 lei | 1.429.547 lei | 1.071.899 lei | fără bilanț | 608.422 lei | 310.800 lei | 124.903 lei | 28.723 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 11 | 10 | 8 | fără bilanț | 7 | 4 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BEST BRO GROUP SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BEST BRO GROUP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BEST BRO GROUP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Râșești, Comuna Drânceni, județul Vaslui (BASARABIEI, nr. 125); numărul de înmatriculare e J|37|132|2017, din 01.03.2017.
Ce cifră de afaceri a avut BEST BRO GROUP SRL în 2025?
7.121.319 lei, cu 13% peste 2024 (6.287.621 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 272.328 lei.
Câți salariați are BEST BRO GROUP SRL?
13 salariați în medie în 2025 (11 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BEST BRO GROUP SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.