LLA TECH VENTURES SRL
LLA TECH VENTURES SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 37113254. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37113254
- Denumire
- LLA TECH VENTURES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|657|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.02.2017
- Sediu
- EROILOR, nr. 9, et. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6421 Activități ale holding-urilor · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 0 lei · maxim 2023 0 lei · minim 2023 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −50 lei · 2025 −2,1 mii lei · maxim 2019 80 mii lei · minim 2024 −11,6 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 0 lei | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 100 lei | 240 lei | 123.736 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 2.090 lei | 11.590 lei | 538 lei | 274 lei | 275 lei | 267 lei | 39.978 lei | 210 lei | 50 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 80.046 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 2.090 lei | 11.590 lei | 538 lei | 274 lei | 178 lei | 34 lei | 0 lei | 210 lei | 50 lei |
| Rezultat net | -2.090 lei | -11.590 lei | -538 lei | -274 lei | -178 lei | -34 lei | 80.046 lei | -210 lei | -50 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 69.659 lei | 75.728 lei | 75.749 lei | 74.477 lei | 12.751 lei | 2.929 lei | 82.249 lei | 38.506 lei | 37.416 lei |
| Datorii | 81.400 lei | 85.379 lei | 73.810 lei | 72.000 lei | 10.000 lei | 0 lei | 463 lei | 36.766 lei | 35.466 lei |
| Capitaluri proprii | -11.741 lei | -9.651 lei | 1.939 lei | 2.477 lei | 2.751 lei | 2.929 lei | 81.786 lei | 1.740 lei | 1.950 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LLA TECH VENTURES SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LLA TECH VENTURES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LLA TECH VENTURES SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (EROILOR, nr. 9, et. 2); numărul de înmatriculare e J|12|657|2017, din 27.02.2017.
De unde vin datele despre LLA TECH VENTURES SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.