KYVA PROJECT CONSTRUCT SRL

KYVA PROJECT CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu, CUI 37109164. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
37109164
Denumire
KYVA PROJECT CONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|52|96|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
24.02.2017
Sediu
1 MAI, nr. 16, camera 1, Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (15)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 323,5 mii lei · 2021 297,8 mii lei · maxim 2017 323,5 mii lei · minim 2021 297,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 289,2 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2017 289,2 mii lei · minim 2018 −8,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2021 1 · maxim 2017 2 · minim 2018 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă————297.771 lei299.261 lei298.438 lei—323.526 lei
Venituri totale0 lei0 lei0 lei0 lei297.771 lei299.261 lei298.438 lei0 lei323.526 lei
Cheltuieli totale———1 lei40.200 lei60.701 lei11.878 lei8.273 lei31.067 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei254.593 lei235.866 lei283.576 lei0 lei289.223 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei1 lei0 lei0 lei0 lei8.273 lei0 lei
Rezultat net0 lei0 lei0 lei-1 lei254.593 lei235.866 lei283.576 lei-8.273 lei289.223 lei
Bilanț
Active totale327.620 lei332.906 lei327.620 lei332.906 lei332.907 lei829.436 lei581.087 lei313.909 lei316.667 lei
Datorii72.828 lei78.114 lei72.828 lei78.114 lei78.114 lei28.844 lei16.361 lei32.759 lei27.244 lei
Capitaluri proprii254.792 lei254.792 lei254.792 lei254.792 lei254.793 lei800.592 lei564.726 lei281.150 lei289.423 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————12112

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este KYVA PROJECT CONSTRUCT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, KYVA PROJECT CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul KYVA PROJECT CONSTRUCT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, județul Giurgiu (1 MAI, nr. 16, camera 1); numărul de înmatriculare e J|52|96|2017, din 24.02.2017.

De unde vin datele despre KYVA PROJECT CONSTRUCT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.