AVIVA HOUSE SRL
AVIVA HOUSE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 37096846. Cifră de afaceri 2025: 2.407.207 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37096846
- Denumire
- AVIVA HOUSE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|611|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.02.2017
- Sediu
- POMPILIU TEODOR, nr. 1A, et. 1, ap. 9, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
Arată toate (22)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.407.207 lei (+1195% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 2,1 mil. lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2018 3,8 mil. lei · minim 2024 185,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 961,7 mii lei · 2025 709,3 mii lei · maxim 2019 2,4 mil. lei · minim 2022 −144,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.407.207 lei | 185.843 lei | 208.427 lei | 210.110 lei | 683.884 lei | 654.413 lei | 3.117.159 lei | 3.818.542 lei | 2.055.699 lei |
| Venituri totale | 2.407.207 lei | 185.843 lei | 208.427 lei | 383.669 lei | 1.100.096 lei | 1.103.937 lei | 4.002.996 lei | 3.818.814 lei | 2.055.956 lei |
| Cheltuieli totale | 1.599.616 lei | 245.681 lei | 217.290 lei | 524.369 lei | 965.542 lei | 1.071.930 lei | 1.556.812 lei | 2.006.488 lei | 1.073.709 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 709.268 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 126.642 lei | 21.807 lei | 2.409.074 lei | 1.774.150 lei | 961.689 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 61.659 lei | 10.906 lei | 144.461 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 709.268 lei | -61.659 lei | -10.906 lei | -144.461 lei | 126.642 lei | 21.807 lei | 2.409.074 lei | 1.774.150 lei | 961.689 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 4.323.879 lei | 4.448.047 lei | 4.578.697 lei | 4.504.002 lei | 5.198.780 lei | 6.042.043 lei | 8.550.439 lei | 3.743.156 lei | 2.329.897 lei |
| Datorii | 610.417 lei | 1.446.873 lei | 1.516.085 lei | 1.430.484 lei | 1.992.850 lei | 2.962.755 lei | 3.337.097 lei | 1.006.317 lei | 1.367.208 lei |
| Capitaluri proprii | 3.713.462 lei | 3.001.174 lei | 3.062.612 lei | 3.073.518 lei | 3.205.930 lei | 3.079.288 lei | 5.145.913 lei | 2.736.839 lei | 962.689 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AVIVA HOUSE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, AVIVA HOUSE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AVIVA HOUSE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (POMPILIU TEODOR, nr. 1A, et. 1, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|12|611|2017, din 23.02.2017.
Ce cifră de afaceri a avut AVIVA HOUSE SRL în 2025?
2.407.207 lei, cu 1195% peste 2024 (185.843 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 709.268 lei.
Câți salariați are AVIVA HOUSE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AVIVA HOUSE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.