SLEEPING BEAUTY SRL
SLEEPING BEAUTY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 37070196. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37070196
- Denumire
- SLEEPING BEAUTY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|511|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.02.2017
- Sediu
- BORHANCIULUI, nr. 12B, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
Arată toate (8)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 4,3 mii lei · 2024 26,7 mii lei · maxim 2021 74,2 mii lei · minim 2018 49 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −2,3 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2021 9,3 mii lei · minim 2023 −33,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 26.677 lei | 41.464 lei | 54.813 lei | 74.200 lei | — | — | 49 lei | 4.263 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 26.677 lei | 41.651 lei | 54.813 lei | 74.200 lei | 0 lei | 0 lei | 49 lei | 4.300 lei |
| Cheltuieli totale | — | 26.517 lei | 74.743 lei | 45.858 lei | 64.212 lei | — | 60 lei | 497 lei | 6.439 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 114 lei | 0 lei | 8.071 lei | 9.264 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 33.283 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 60 lei | 449 lei | 2.268 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 114 lei | -33.283 lei | 8.071 lei | 9.264 lei | 0 lei | -60 lei | -449 lei | -2.268 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | — | — | 23.437 lei | 43.768 lei | 58.940 lei | 8.076 lei | 8.076 lei | 8.076 lei | 8.966 lei |
| Datorii | 18.410 lei | 18.410 lei | 41.961 lei | 29.009 lei | 52.253 lei | 10.653 lei | 10.653 lei | 10.593 lei | 11.034 lei |
| Capitaluri proprii | -18.410 lei | -18.410 lei | -18.524 lei | 14.759 lei | 6.687 lei | -2.577 lei | -2.577 lei | -2.517 lei | -2.068 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SLEEPING BEAUTY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SLEEPING BEAUTY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SLEEPING BEAUTY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (BORHANCIULUI, nr. 12B); numărul de înmatriculare e J|12|511|2017, din 20.02.2017.
De unde vin datele despre SLEEPING BEAUTY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.