ENT-MED SOLUTIONS SRL — dosare în instanță

Numele ENT-MED SOLUTIONS SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.

Dosare publice
3
Instanțe
1
Primul dosar
08 octombrie 2025
Ultima activitate
09 octombrie 2026
Rol dominant
Parte vătămată — 3 din 3 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 37056345)

CUI
37056345
Denumire
ENT-MED SOLUTIONS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|1681|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.02.2017
Sediu
BERNA, nr. 5, et. 1, ap. 2, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
  • 8610 Activități de asistență spitalicească · rev. 3
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.952.455 lei (+32% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 330,7 mii lei · 2025 10 mil. lei · maxim 2025 10 mil. lei · minim 2020 241,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 160,8 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2024 1,6 mil. lei · minim 2023 −491,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 16 · maxim 2025 16 · minim 2017 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă9.952.455 lei7.537.519 lei2.842.611 lei1.496.102 lei356.008 lei241.256 lei436.884 lei501.405 lei330.656 lei
Venituri totale10.401.507 lei7.540.407 lei2.842.611 lei1.496.108 lei356.008 lei644.559 lei436.884 lei501.405 lei330.656 lei
Cheltuieli totale8.860.840 lei5.591.843 lei3.311.325 lei808.944 lei276.958 lei619.020 lei227.364 lei181.634 lei166.510 lei
Rezultat
Profit net1.421.674 lei1.623.779 lei0 lei672.203 lei70.361 lei17.701 lei205.151 lei314.757 lei160.840 lei
Pierdere netă0 lei0 lei491.665 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net1.421.674 lei1.623.779 lei-491.665 lei672.203 lei70.361 lei17.701 lei205.151 lei314.757 lei160.840 lei
Bilanț
Active totale4.127.846 lei2.831.618 lei1.292.140 lei1.034.834 lei451.130 lei489.347 lei311.149 lei318.876 lei163.969 lei
Datorii2.705.932 lei1.699.264 lei1.376.362 lei362.391 lei380.569 lei471.446 lei105.798 lei3.919 lei2.929 lei
Capitaluri proprii1.421.914 lei1.132.354 lei-84.222 lei672.443 lei70.561 lei17.901 lei205.351 lei314.957 lei161.040 lei
Oameni
Număr mediu de salariați16124211111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Parte vătămată: 3

Categorii de dosare

  • Penal: 3

Stadii procesuale

  • Fond: 3

Dosare pe ani

  • 2025: 2
  • 2026: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
40467/299/2025Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTIPenalFondParte vătămată
40467/299/2025/a1Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTIPenalFondParte vătămată
40467/299/2025/a2Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTIPenalFondParte vătămată

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare ENT-MED SOLUTIONS SRL?

ENT-MED SOLUTIONS SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des ENT-MED SOLUTIONS SRL?

Cel mai des ca parte vătămată (3 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia penal (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă parte vătămată?

Parte vătămată: în procesul penal, persoana care a suferit o vătămare fizică, materială sau morală prin fapta pentru care se face urmărirea.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.