SEVEN OCEAN HOINAR SRL — dosare în instanță
Numele SEVEN OCEAN HOINAR SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 31 mai 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 06 mai 2026
- Ultima activitate
- 31 mai 2026
- Rol dominant
- Intimat Petent — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 37044898)
- CUI
- 37044898
- Denumire
- SEVEN OCEAN HOINAR SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|187|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.02.2017
- Sediu
- Domnească, nr. 4, bl. P10, sc. 1, et. 3, ap. 24, Municipiul Galați, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2017–2024 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 16.121 lei (-67% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 11,2 mii lei · 2024 16,1 mii lei · maxim 2018 68,7 mii lei · minim 2017 11,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −2,5 mii lei · 2024 −19,4 mii lei · maxim 2023 16,4 mii lei · minim 2024 −19,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2024 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 16.121 lei | 48.231 lei | 45.651 lei | 34.233 lei | 49.024 lei | 37.657 lei | 68.709 lei | 11.227 lei |
| Venituri totale | 16.121 lei | 48.231 lei | 45.651 lei | 34.233 lei | 49.024 lei | 37.657 lei | 68.709 lei | 11.227 lei |
| Cheltuieli totale | 35.474 lei | 29.193 lei | 31.567 lei | 25.509 lei | 41.768 lei | 45.083 lei | 50.685 lei | 13.392 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 16.449 lei | 12.874 lei | 8.575 lei | 6.181 lei | 0 lei | 15.962 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 19.353 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.555 lei | 0 lei | 2.502 lei |
| Rezultat net | -19.353 lei | 16.449 lei | 12.874 lei | 8.575 lei | 6.181 lei | -8.555 lei | 15.962 lei | -2.502 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 49.772 lei | 49.420 lei | 32.980 lei | 20.021 lei | 11.502 lei | 15.045 lei | 33.436 lei | 52.035 lei |
| Datorii | 19.941 lei | 237 lei | 246 lei | 160 lei | 216 lei | 9.940 lei | 19.776 lei | 54.337 lei |
| Capitaluri proprii | 29.831 lei | 49.183 lei | 32.734 lei | 19.861 lei | 11.286 lei | 5.105 lei | 13.660 lei | -2.302 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat Petent: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 159/233/2025 | Tribunalul Galați | Contencios administrativ și fiscal | Apel | Intimat Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare SEVEN OCEAN HOINAR SRL?
SEVEN OCEAN HOINAR SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 31 mai 2026.
În ce calitate apare cel mai des SEVEN OCEAN HOINAR SRL?
Cel mai des ca intimat petent (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat și petent?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 22 octombrie 2026.