VORBENERGY TMS S.R.L.
VORBENERGY TMS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu, CUI 37042897. Cifră de afaceri 2025: 123.159 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 37042897
- Denumire
- VORBENERGY TMS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|1641|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.08.2019
- Sediu
- ORLAT, nr. 623, Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
Arată toate (22)
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
- 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
- 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 123.159 lei (+20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 5,7 mii lei · 2025 123,2 mii lei · maxim 2025 123,2 mii lei · minim 2017 5,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 1,7 mii lei · 2025 49,4 mii lei · maxim 2025 49,4 mii lei · minim 2020 −781 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 123.159 lei | 102.284 lei | 103.640 lei | 58.893 lei | 28.983 lei | 6.262 lei | 11.064 lei | 10.390 lei | 5.729 lei |
| Venituri totale | 123.161 lei | 102.284 lei | 103.640 lei | 58.893 lei | 28.983 lei | 6.262 lei | 11.064 lei | 10.390 lei | 5.729 lei |
| Cheltuieli totale | 72.535 lei | 78.258 lei | 63.880 lei | 19.168 lei | 14.702 lei | 6.857 lei | 10.106 lei | 6.251 lei | 3.844 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 49.415 lei | 23.023 lei | 38.773 lei | 38.258 lei | 13.428 lei | 0 lei | 627 lei | 3.827 lei | 1.713 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 781 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 49.415 lei | 23.023 lei | 38.773 lei | 38.258 lei | 13.428 lei | -781 lei | 627 lei | 3.827 lei | 1.713 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 93.754 lei | 69.370 lei | 44.621 lei | 58.470 lei | 20.898 lei | 14.589 lei | 9.498 lei | 6.835 lei | 4.489 lei |
| Datorii | 44.099 lei | 46.107 lei | 5.608 lei | 1.198 lei | 1.884 lei | 9.003 lei | 3.131 lei | 1.095 lei | 2.576 lei |
| Capitaluri proprii | 49.655 lei | 23.263 lei | 39.013 lei | 57.272 lei | 19.014 lei | 5.586 lei | 6.367 lei | 5.740 lei | 1.913 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VORBENERGY TMS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VORBENERGY TMS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VORBENERGY TMS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Orlat, Comuna Orlat, județul Sibiu (ORLAT, nr. 623); numărul de înmatriculare e J|32|1641|2019, din 28.08.2019.
Ce cifră de afaceri a avut VORBENERGY TMS S.R.L. în 2025?
123.159 lei, cu 20% peste 2024 (102.284 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 49.415 lei.
Câți salariați are VORBENERGY TMS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VORBENERGY TMS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.