MARA RENARD SRL
MARA RENARD SRL: firmă în funcțiune din Sat Rândunica, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea, CUI 37023577. Cifră de afaceri 2025: 45.072 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37023577
- Denumire
- MARA RENARD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|45|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.02.2017
- Sediu
- PRIGORILOR, nr. 8, camera 1, Sat Rândunica, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 45.072 lei (+155% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 26,3 mii lei · 2025 45,1 mii lei · maxim 2025 45,1 mii lei · minim 2019 11,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 0 lei · 2025 6,1 mii lei · maxim 2021 25,9 mii lei · minim 2017 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 45.072 lei | 17.702 lei | 24.845 lei | 30.070 lei | 27.517 lei | fără bilanț | 11.649 lei | 26.272 lei | — |
| Venituri totale | 45.082 lei | 35.619 lei | 45.356 lei | 44.938 lei | 42.903 lei | fără bilanț | 12.198 lei | 26.272 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 37.974 lei | 31.133 lei | 42.007 lei | 25.857 lei | 17.040 lei | fără bilanț | 10.040 lei | 2.119 lei | — |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 6.085 lei | 3.840 lei | 3.211 lei | 18.179 lei | 25.863 lei | fără bilanț | 1.808 lei | 23.639 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.085 lei | 3.840 lei | 3.211 lei | 18.179 lei | 25.863 lei | fără bilanț | 1.808 lei | 23.639 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 110.802 lei | 103.694 lei | 110.121 lei | 110.009 lei | 49.637 lei | fără bilanț | 28.303 lei | 23.839 lei | 3.100 lei |
| Datorii | 1.499 lei | 477 lei | 10.744 lei | 13.842 lei | -28.350 lei | fără bilanț | 3.070 lei | 0 lei | 2.900 lei |
| Capitaluri proprii | 109.303 lei | 103.217 lei | 99.377 lei | 96.167 lei | 77.987 lei | fără bilanț | 25.233 lei | 23.839 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | — | fără bilanț | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARA RENARD SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MARA RENARD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MARA RENARD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rândunica, Comuna Mihail Kogălniceanu, județul Tulcea (PRIGORILOR, nr. 8, camera 1); numărul de înmatriculare e J|36|45|2017, din 10.02.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MARA RENARD SRL în 2025?
45.072 lei, cu 155% peste 2024 (17.702 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.085 lei.
De unde vin datele despre MARA RENARD SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.