DANCORI CULTIV SRL
DANCORI CULTIV SRL: firmă în funcțiune din Sat Eteni, Comuna Odoreu, Satu Mare, CUI 37014269. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37014269
- Denumire
- DANCORI CULTIV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|88|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.02.2017
- Sediu
- 1 Decembrie 1918, nr. 46/A, Sat Eteni, Comuna Odoreu, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 3511 Producția de energie electrică · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (23)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2017–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 4,5 mii lei · 2023 3,7 mii lei · maxim 2019 16,9 mii lei · minim 2023 3,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −1,3 mii lei · 2024 428 lei · maxim 2019 10,1 mii lei · minim 2017 −1,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · maxim 2021 0 · minim 2021 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 3.738 lei | fără bilanț | 10.800 lei | 3.960 lei | 16.880 lei | 4.503 lei | — |
| Venituri totale | 4.834 lei | 4.608 lei | fără bilanț | 11.684 lei | 6.396 lei | 23.121 lei | 4.503 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 4.153 lei | 2.230 lei | fără bilanț | 9.862 lei | 3.259 lei | 12.505 lei | 1.053 lei | 1.310 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 428 lei | 2.039 lei | fără bilanț | 1.498 lei | 3.018 lei | 10.110 lei | 3.340 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.310 lei |
| Rezultat net | 428 lei | 2.039 lei | fără bilanț | 1.498 lei | 3.018 lei | 10.110 lei | 3.340 lei | -1.310 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 183.691 lei | 155.383 lei | fără bilanț | 151.953 lei | 136.109 lei | 74.656 lei | 17.797 lei | 10.355 lei |
| Datorii | 160.522 lei | 132.642 lei | fără bilanț | 134.797 lei | 120.451 lei | 62.015 lei | 15.267 lei | 11.465 lei |
| Capitaluri proprii | 23.169 lei | 22.741 lei | fără bilanț | 17.156 lei | 15.658 lei | 12.641 lei | 2.530 lei | -1.110 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | fără bilanț | 0 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DANCORI CULTIV SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DANCORI CULTIV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DANCORI CULTIV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Eteni, Comuna Odoreu, județul Satu Mare (1 Decembrie 1918, nr. 46/A); numărul de înmatriculare e J|30|88|2017, din 09.02.2017.
De unde vin datele despre DANCORI CULTIV SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.