PREMIUM BAR SRL

PREMIUM BAR SRL: firmă în funcțiune din Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, Sibiu, CUI 37008380. Cifră de afaceri 2020: 549.593 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
37008380
Denumire
PREMIUM BAR SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|32|110|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.02.2017
Sediu
ANDREI ȘAGUNA, nr. 544, Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, Sibiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 5610 Restaurante · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2020 · 4 bilanțuri

Financiar · 2017–2020 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.

În 2020, cifra de afaceri netă a fost 549.593 lei (+58% față de 2019).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 106,9 mii lei · 2020 549,6 mii lei · maxim 2020 549,6 mii lei · minim 2017 106,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 −41,8 mii lei · 2020 468,9 mii lei · maxim 2020 468,9 mii lei · minim 2017 −41,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2020 1 · maxim 2017 2 · minim 2019 1.

Indicator2020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă549.593 lei348.481 lei256.168 lei106.892 lei
Venituri totale598.556 lei352.473 lei278.943 lei106.922 lei
Cheltuieli totale123.663 lei125.300 lei138.719 lei147.652 lei
Rezultat
Profit net468.945 lei223.709 lei137.440 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei41.799 lei
Rezultat net468.945 lei223.709 lei137.440 lei-41.799 lei
Bilanț
Active totale1.165.277 lei379.558 lei157.541 lei40.052 lei
Datorii376.632 lei59.858 lei61.701 lei81.651 lei
Capitaluri proprii788.645 lei319.700 lei95.840 lei-41.599 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1122

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PREMIUM BAR SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, PREMIUM BAR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul PREMIUM BAR SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, județul Sibiu (ANDREI ȘAGUNA, nr. 544); numărul de înmatriculare e J|32|110|2017, din 08.02.2017.

Ce cifră de afaceri a avut PREMIUM BAR SRL în 2020?

549.593 lei, cu 58% peste 2019 (348.481 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 468.945 lei.

Câți salariați are PREMIUM BAR SRL?

1 salariat în medie în 2020 (1 în 2019), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PREMIUM BAR SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.