LAURA MIRELA SRL
LAURA MIRELA SRL: firmă în funcțiune din Sat Stoenești, Comuna Stoenești, Giurgiu, CUI 3700017. Cifră de afaceri 2025: 2.132.884 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 3700017
- Denumire
- LAURA MIRELA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|1187|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.10.1992
- Sediu
- Principală, nr. 57, Sat Stoenești, Comuna Stoenești, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (21)
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.132.884 lei (+20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 617,5 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2015 617,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −36,9 mii lei · 2025 9 mii lei · maxim 2024 71 mii lei · minim 2015 −36,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 7 · maxim 2015 7 · minim 2022 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.132.884 lei | 1.775.155 lei | 1.640.445 lei | 1.369.745 lei | 1.221.066 lei | 1.151.732 lei | 886.506 lei | 789.442 lei | 737.084 lei | 681.366 lei | 617.495 lei |
| Venituri totale | 2.133.763 lei | 1.775.155 lei | 1.641.640 lei | 1.369.759 lei | 1.221.066 lei | 1.151.769 lei | 886.513 lei | 791.014 lei | 737.084 lei | 681.366 lei | 617.495 lei |
| Cheltuieli totale | 2.121.331 lei | 1.690.227 lei | 1.559.921 lei | 1.333.676 lei | 1.216.547 lei | 1.134.476 lei | 911.611 lei | 803.726 lei | 740.805 lei | 690.836 lei | 654.410 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 9.040 lei | 70.963 lei | 65.514 lei | 22.305 lei | 0 lei | 9.242 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.692 lei | 0 lei | 33.963 lei | 20.596 lei | 10.574 lei | 9.470 lei | 36.915 lei |
| Rezultat net | 9.040 lei | 70.963 lei | 65.514 lei | 22.305 lei | -7.692 lei | 9.242 lei | -33.963 lei | -20.596 lei | -10.574 lei | -9.470 lei | -36.915 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 162.148 lei | 122.883 lei | 112.063 lei | 106.108 lei | 85.919 lei | 86.909 lei | 74.824 lei | 61.174 lei | 85.035 lei | 50.948 lei | 32.807 lei |
| Datorii | 75.945 lei | 45.720 lei | 84.124 lei | 143.682 lei | 145.798 lei | 139.096 lei | 136.253 lei | 88.640 lei | 91.905 lei | 47.244 lei | 19.633 lei |
| Capitaluri proprii | 86.203 lei | 77.163 lei | 27.939 lei | -37.574 lei | -59.879 lei | -52.187 lei | -61.429 lei | -27.466 lei | -6.870 lei | 3.704 lei | 13.174 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LAURA MIRELA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LAURA MIRELA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LAURA MIRELA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Stoenești, Comuna Stoenești, județul Giurgiu (Principală, nr. 57); numărul de înmatriculare e J|52|1187|1992, din 21.10.1992.
Ce cifră de afaceri a avut LAURA MIRELA SRL în 2025?
2.132.884 lei, cu 20% peste 2024 (1.775.155 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.040 lei.
Câți salariați are LAURA MIRELA SRL?
7 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LAURA MIRELA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.