CLAU & ANAIS SRL
CLAU & ANAIS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 36968750. Cifră de afaceri 2025: 55.274 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36968750
- Denumire
- CLAU & ANAIS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|244|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.02.2017
- Sediu
- LĂCRĂMIOARELOR, nr. 10, ap. 9, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 55.274 lei (+209% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 57,4 mii lei · 2025 55,3 mii lei · maxim 2019 109,3 mii lei · minim 2024 17,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 23,8 mii lei · 2025 10 mii lei · maxim 2019 47,6 mii lei · minim 2024 −15 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 0 · 2019 1 · maxim 2019 1 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 55.274 lei | 17.904 lei | 46.920 lei | 65.221 lei | 61.552 lei | 54.614 lei | 109.272 lei | 64.654 lei | 57.363 lei |
| Venituri totale | 55.574 lei | 20.420 lei | 47.029 lei | 74.900 lei | 61.552 lei | 55.910 lei | 109.772 lei | 66.621 lei | 57.363 lei |
| Cheltuieli totale | 43.752 lei | 35.429 lei | 36.340 lei | 38.732 lei | 40.401 lei | 41.524 lei | 59.914 lei | 26.489 lei | 31.732 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 9.969 lei | 0 lei | 9.184 lei | 34.347 lei | 20.528 lei | 12.773 lei | 47.564 lei | 38.133 lei | 23.823 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 15.009 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 9.969 lei | -15.009 lei | 9.184 lei | 34.347 lei | 20.528 lei | 12.773 lei | 47.564 lei | 38.133 lei | 23.823 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 46.191 lei | 84.471 lei | 58.015 lei | 47.989 lei | 110.637 lei | 85.601 lei | 72.458 lei | 64.061 lei | 26.636 lei |
| Datorii | 1.904 lei | 45.653 lei | 4.188 lei | 3.346 lei | 6.422 lei | 1.914 lei | 1.544 lei | 711 lei | 2.613 lei |
| Capitaluri proprii | 44.287 lei | 38.818 lei | 53.827 lei | 44.643 lei | 104.215 lei | 83.687 lei | 70.914 lei | 63.350 lei | 24.023 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CLAU & ANAIS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CLAU & ANAIS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CLAU & ANAIS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (LĂCRĂMIOARELOR, nr. 10, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|12|244|2017, din 01.02.2017.
Ce cifră de afaceri a avut CLAU & ANAIS SRL în 2025?
55.274 lei, cu 209% peste 2024 (17.904 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.969 lei.
De unde vin datele despre CLAU & ANAIS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.