NYXON ROMANIA S.R.L.
NYXON ROMANIA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna Paleu, Bihor, CUI 36963389. Cifră de afaceri 2025: 1.980.965 lei, 3 salariați. Date
Registru
- CUI
- 36963389
- Denumire
- NYXON ROMANIA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|113|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.01.2017
- Sediu
- PETÖFI SÁNDOR, nr. 283, Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna Paleu, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn · rev. 3
- 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic · rev. 3
- 2224 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 3
Arată toate (18)
- 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic · rev. 3
- 2226 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.980.965 lei (+107% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 68,2 mii lei · 2025 2 mil. lei · maxim 2025 2 mil. lei · minim 2017 68,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 36,7 mii lei · 2025 213,4 mii lei · maxim 2025 213,4 mii lei · minim 2023 24 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 3 · maxim 2021 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.980.965 lei | 955.364 lei | 715.413 lei | 299.135 lei | 570.726 lei | 78.515 lei | 142.541 lei | 100.363 lei | 68.219 lei |
| Venituri totale | 2.055.626 lei | 955.364 lei | 715.413 lei | 299.135 lei | 570.726 lei | 102.885 lei | 142.541 lei | 100.363 lei | 68.219 lei |
| Cheltuieli totale | 1.791.349 lei | 835.113 lei | 669.254 lei | 154.803 lei | 457.062 lei | 44.773 lei | 86.325 lei | 55.933 lei | 29.271 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 213.369 lei | 89.467 lei | 23.963 lei | 135.358 lei | 96.542 lei | 54.982 lei | 51.806 lei | 41.225 lei | 36.746 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 213.369 lei | 89.467 lei | 23.963 lei | 135.358 lei | 96.542 lei | 54.982 lei | 51.806 lei | 41.225 lei | 36.746 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 1.181.169 lei | 840.324 lei | 491.712 lei | 476.977 lei | 472.762 lei | 232.360 lei | 184.342 lei | 79.471 lei | 41.847 lei |
| Datorii | 1.153.797 lei | 382.349 lei | 50.702 lei | 59.931 lei | 191.074 lei | 47.213 lei | 54.165 lei | 1.100 lei | 4.701 lei |
| Capitaluri proprii | 27.372 lei | 457.975 lei | 441.010 lei | 417.046 lei | 281.688 lei | 185.147 lei | 130.177 lei | 78.371 lei | 37.146 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NYXON ROMANIA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NYXON ROMANIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NYXON ROMANIA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna Paleu, județul Bihor (PETÖFI SÁNDOR, nr. 283); numărul de înmatriculare e J|05|113|2017, din 31.01.2017.
Ce cifră de afaceri a avut NYXON ROMANIA S.R.L. în 2025?
1.980.965 lei, cu 107% peste 2024 (955.364 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 213.369 lei.
Câți salariați are NYXON ROMANIA S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NYXON ROMANIA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.