SAS IMOHAUS SRL
SAS IMOHAUS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 36950664. Cifră de afaceri 2025: 295.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36950664
- Denumire
- SAS IMOHAUS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|170|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.01.2017
- Sediu
- PAVEL JUMANCA, nr. 12, sc. B, ap. 20, MANSARDA, CAMERA 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (21)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 295.000 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 106,3 mii lei · 2025 295 mii lei · maxim 2021 295 mii lei · minim 2017 106,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −64,5 mii lei · 2025 220,7 mii lei · maxim 2025 220,7 mii lei · minim 2017 −64,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 12 · 2025 1 · maxim 2017 12 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 295.000 lei | 270.000 lei | 290.000 lei | 290.000 lei | 295.000 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 106.300 lei |
| Venituri totale | 295.000 lei | 270.000 lei | 290.000 lei | 290.000 lei | 295.000 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 106.300 lei |
| Cheltuieli totale | 71.342 lei | 90.579 lei | 349.695 lei | 303.908 lei | 252.856 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 170.765 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 220.708 lei | 176.721 lei | 0 lei | 0 lei | 39.194 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 62.595 lei | 16.808 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 64.465 lei |
| Rezultat net | 220.708 lei | 176.721 lei | -62.595 lei | -16.808 lei | 39.194 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -64.465 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 631.617 lei | 405.751 lei | 229.956 lei | 266.959 lei | 139.062 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 56.735 lei |
| Datorii | 677.044 lei | 671.885 lei | 672.811 lei | 647.219 lei | 502.514 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 121.000 lei |
| Capitaluri proprii | -45.427 lei | -266.134 lei | -442.855 lei | -380.260 lei | -363.452 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -64.265 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 6 | 9 | 8 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 12 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SAS IMOHAUS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SAS IMOHAUS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SAS IMOHAUS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (PAVEL JUMANCA, nr. 12, sc. B, ap. 20, MANSARDA, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|35|170|2017, din 26.01.2017.
Ce cifră de afaceri a avut SAS IMOHAUS SRL în 2025?
295.000 lei, cu 9% peste 2024 (270.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 220.708 lei.
Câți salariați are SAS IMOHAUS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SAS IMOHAUS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.