IND-AUTO-SYS S.R.L.

IND-AUTO-SYS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu, CUI 36921995. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
36921995
Denumire
IND-AUTO-SYS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|32|43|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.01.2017
Sediu
Doamna Stanca, nr. 5C, sc. A, et. VI, ap. 19, Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 28,2 mii lei · 2023 138,9 mii lei · maxim 2021 224,7 mii lei · minim 2017 28,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 −4,5 mii lei · 2025 −5,4 mii lei · maxim 2021 138,9 mii lei · minim 2024 −7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă——138.872 lei143.383 lei224.693 lei72.415 lei51.082 lei31.172 lei28.200 lei
Venituri totale2.480 lei330 lei161.414 lei144.577 lei225.325 lei72.416 lei51.082 lei31.172 lei29.245 lei
Cheltuieli totale7.878 lei7.283 lei114.292 lei131.453 lei80.496 lei41.392 lei31.506 lei22.878 lei32.860 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei45.557 lei11.707 lei138.880 lei28.852 lei18.044 lei7.359 lei0 lei
Pierdere netă5.398 lei6.953 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei4.485 lei
Rezultat net-5.398 lei-6.953 lei45.557 lei11.707 lei138.880 lei28.852 lei18.044 lei7.359 lei-4.485 lei
Bilanț
Active totale8.683 lei6.026 lei47.335 lei91.375 lei211.028 lei69.209 lei26.952 lei13.612 lei10.044 lei
Datorii10.535 lei2.182 lei1.538 lei79.428 lei33.105 lei30.166 lei6.235 lei10.939 lei14.329 lei
Capitaluri proprii-1.852 lei3.844 lei45.797 lei11.947 lei177.923 lei39.043 lei20.717 lei2.673 lei-4.285 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——11—————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este IND-AUTO-SYS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, IND-AUTO-SYS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul IND-AUTO-SYS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, județul Sibiu (Doamna Stanca, nr. 5C, sc. A, et. VI, ap. 19); numărul de înmatriculare e J|32|43|2017, din 16.01.2017.

De unde vin datele despre IND-AUTO-SYS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.