MINA LYE TRANS S.R.L.

MINA LYE TRANS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Morteni, Comuna Morteni, Dâmbovița, CUI 36865666. Cifră de afaceri 2017: 225.895 lei, 2 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
36865666
Denumire
MINA LYE TRANS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|15|1218|2016
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.12.2016
Sediu
nr. 825A, Sat Morteni, Comuna Morteni, Dâmbovița
Activități autorizate (CAEN)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017 · un singur bilanț

Financiar · 2017 · un singur bilanț.

În 2017, cifra de afaceri netă a fost 225.895 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 225,9 mii lei · maxim 2017 225,9 mii lei · minim 2017 225,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 −70,1 mii lei · maxim 2017 −70,1 mii lei · minim 2017 −70,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · maxim 2017 2 · minim 2017 2.

Indicator2017
Activitate
Cifră de afaceri netă225.895 lei
Venituri totale226.491 lei
Cheltuieli totale294.373 lei
Rezultat
Profit net0 lei
Pierdere netă70.142 lei
Rezultat net-70.142 lei
Bilanț
Active totale297.051 lei
Datorii366.993 lei
Capitaluri proprii-69.942 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MINA LYE TRANS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MINA LYE TRANS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul MINA LYE TRANS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Morteni, Comuna Morteni, județul Dâmbovița (nr. 825A); numărul de înmatriculare e J|15|1218|2016, din 22.12.2016.

Ce cifră de afaceri a avut MINA LYE TRANS S.R.L. în 2017?

225.895 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 70.142 lei.

Câți salariați are MINA LYE TRANS S.R.L.?

2 salariați în medie în 2017, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MINA LYE TRANS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2017). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.