DEKOWOOD INVEST SRL

DEKOWOOD INVEST SRL: firmă în funcțiune din Sat Chicerea, Comuna Tomești, Iași, CUI 36840998. Cifră de afaceri 2017: 22.800 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
36840998
Denumire
DEKOWOOD INVEST SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|2620|2016
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
15.12.2016
Sediu
CIREȘULUI, nr. 21, Sat Chicerea, Comuna Tomești, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (13)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2017 · 2 bilanțuri

Financiar · 2016–2017 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2017, față de 2016.

În 2017, cifra de afaceri netă a fost 22.800 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 22,8 mii lei · maxim 2017 22,8 mii lei · minim 2017 22,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 −514 lei · 2017 −4,8 mii lei · maxim 2016 −514 lei · minim 2017 −4,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.

Indicator20172016
Activitate
Cifră de afaceri netă22.800 lei—
Venituri totale23.686 lei0 lei
Cheltuieli totale28.291 lei514 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei
Pierdere netă4.842 lei514 lei
Rezultat net-4.842 lei-514 lei
Bilanț
Active totale17.036 lei286 lei
Datorii21.678 lei600 lei
Capitaluri proprii-4.642 lei-314 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DEKOWOOD INVEST SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, DEKOWOOD INVEST SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul DEKOWOOD INVEST SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Chicerea, Comuna Tomești, județul Iași (CIREȘULUI, nr. 21); numărul de înmatriculare e J|22|2620|2016, din 15.12.2016.

Ce cifră de afaceri a avut DEKOWOOD INVEST SRL în 2017?

22.800 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.842 lei.

Câți salariați are DEKOWOOD INVEST SRL?

1 salariat în medie în 2017, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre DEKOWOOD INVEST SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2017). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.