ADRALI AUTO SRL
ADRALI AUTO SRL: firmă în funcțiune din Sat Zimandu Nou, Comuna Zimandu Nou, Arad, CUI 36833770. Cifră de afaceri 2025: 315.520 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 36833770
- Denumire
- ADRALI AUTO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|1545|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.12.2016
- Sediu
- ZIMANDU NOU, nr. 469, Sat Zimandu Nou, Comuna Zimandu Nou, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
Arată toate (20)
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 315.520 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 13,6 mii lei · 2025 315,5 mii lei · maxim 2025 315,5 mii lei · minim 2018 9,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −2,4 mii lei · 2025 −3,5 mii lei · maxim 2021 14,2 mii lei · minim 2017 −5,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2020 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 315.520 lei | 292.136 lei | 278.083 lei | 295.810 lei | 289.700 lei | 254.155 lei | 263.782 lei | 9.196 lei | 13.611 lei | — |
| Venituri totale | 315.847 lei | 292.140 lei | 278.083 lei | 297.276 lei | 289.760 lei | 258.665 lei | 267.692 lei | 9.196 lei | 15.111 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 314.509 lei | 283.104 lei | 267.151 lei | 284.119 lei | 273.217 lei | 253.269 lei | 249.961 lei | 8.491 lei | 20.558 lei | 2.426 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 6.080 lei | 8.473 lei | 10.731 lei | 14.223 lei | 2.775 lei | 12.533 lei | 429 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 3.529 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.900 lei | 2.426 lei |
| Rezultat net | -3.529 lei | 6.080 lei | 8.473 lei | 10.731 lei | 14.223 lei | 2.775 lei | 12.533 lei | 429 lei | -5.900 lei | -2.426 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 16.248 lei | 20.789 lei | 26.603 lei | 23.630 lei | 27.537 lei | 12.632 lei | 20.207 lei | 16.968 lei | 16.646 lei | 10.474 lei |
| Datorii | 19.237 lei | 14.469 lei | 7.159 lei | 5.065 lei | 9.703 lei | 9.021 lei | 15.371 lei | 24.665 lei | 24.772 lei | 12.700 lei |
| Capitaluri proprii | -2.989 lei | 6.320 lei | 19.444 lei | 18.565 lei | 17.834 lei | 3.611 lei | 4.836 lei | -7.697 lei | -8.126 lei | -2.226 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ADRALI AUTO SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ADRALI AUTO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ADRALI AUTO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Zimandu Nou, Comuna Zimandu Nou, județul Arad (ZIMANDU NOU, nr. 469); numărul de înmatriculare e J|02|1545|2016, din 13.12.2016.
Ce cifră de afaceri a avut ADRALI AUTO SRL în 2025?
315.520 lei, cu 8% peste 2024 (292.136 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.529 lei.
Câți salariați are ADRALI AUTO SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ADRALI AUTO SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.