FUSION SERVICES SRL
FUSION SERVICES SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 36828161. Cifră de afaceri 2025: 301.373 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36828161
- Denumire
- FUSION SERVICES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|16253|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.12.2016
- Sediu
- SERG. ION NUȚU, nr. 44, et. 2, One Cotroceni Park, corp CT2, apartament CT2.2.1, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
Arată toate (7)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 301.373 lei (+50% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 9 mii lei · 2025 301,4 mii lei · maxim 2025 301,4 mii lei · minim 2016 9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 8,8 mii lei · 2025 91,8 mii lei · maxim 2022 159,8 mii lei · minim 2019 −7,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 301.373 lei | 201.017 lei | 213.749 lei | 197.552 lei | 101.656 lei | 80.202 lei | 22.726 lei | 89.531 lei | 64.207 lei | 9.039 lei |
| Venituri totale | 307.637 lei | 213.709 lei | 218.860 lei | 197.557 lei | 101.665 lei | 109.322 lei | 23.388 lei | 89.531 lei | 64.208 lei | 9.039 lei |
| Cheltuieli totale | 211.997 lei | 182.722 lei | 103.334 lei | 34.238 lei | 31.678 lei | 41.480 lei | 30.434 lei | 25.964 lei | 21.200 lei | — |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 91.811 lei | 29.171 lei | 113.665 lei | 159.754 lei | 66.971 lei | 64.771 lei | 0 lei | 60.881 lei | 41.081 lei | 8.768 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.745 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 91.811 lei | 29.171 lei | 113.665 lei | 159.754 lei | 66.971 lei | 64.771 lei | -7.745 lei | 60.881 lei | 41.081 lei | 8.768 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.066.320 lei | 460.817 lei | 471.853 lei | 442.600 lei | 231.074 lei | 172.982 lei | 112.658 lei | 121.458 lei | 59.234 lei | 37.256 lei |
| Datorii | 533.378 lei | 19.686 lei | 37.339 lei | 74.541 lei | 22.770 lei | 13.754 lei | 18.200 lei | 19.256 lei | 17.913 lei | 1.172 lei |
| Capitaluri proprii | 532.942 lei | 441.131 lei | 434.514 lei | 368.059 lei | 208.304 lei | 159.228 lei | 94.458 lei | 102.202 lei | 41.321 lei | 8.968 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FUSION SERVICES SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FUSION SERVICES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FUSION SERVICES SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (SERG. ION NUȚU, nr. 44, et. 2, One Cotroceni Park, corp CT2, apartament CT2.2.1); numărul de înmatriculare e J|40|16253|2016, din 12.12.2016.
Ce cifră de afaceri a avut FUSION SERVICES SRL în 2025?
301.373 lei, cu 50% peste 2024 (201.017 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 91.811 lei.
Câți salariați are FUSION SERVICES SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FUSION SERVICES SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.