EVENIMENTE CU STIL SRL
EVENIMENTE CU STIL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 36817154. Cifră de afaceri 2025: 1.419.604 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 36817154
- Denumire
- EVENIMENTE CU STIL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4298|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.12.2016
- Sediu
- GHEORGHE DIMA, nr. 2, sc. 6, et. 2, ap. 60, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
Arată toate (21)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 5030 Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.419.604 lei (+44% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 250,9 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2023 2,4 mil. lei · minim 2020 10,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 0 lei · 2025 −275,3 mii lei · maxim 2023 1,8 mil. lei · minim 2024 −410 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 5 · maxim 2025 5 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.419.604 lei | 985.838 lei | 2.416.677 lei | 1.262.632 lei | 429.988 lei | 10.584 lei | 761.544 lei | 453.236 lei | 250.909 lei | — |
| Venituri totale | 1.487.945 lei | 1.044.297 lei | 2.500.455 lei | 1.263.550 lei | 430.957 lei | 10.823 lei | 761.544 lei | 453.236 lei | 251.758 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.763.223 lei | 1.454.302 lei | 697.308 lei | 548.257 lei | 153.769 lei | 79.767 lei | 363.871 lei | 234.053 lei | 203.064 lei | — |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 1.782.467 lei | 702.706 lei | 273.878 lei | 0 lei | 389.882 lei | 214.639 lei | 46.069 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 275.278 lei | 410.005 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 69.086 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -275.278 lei | -410.005 lei | 1.782.467 lei | 702.706 lei | 273.878 lei | -69.086 lei | 389.882 lei | 214.639 lei | 46.069 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 5.093.519 lei | 4.712.554 lei | 4.171.416 lei | 1.176.850 lei | 723.570 lei | 408.511 lei | 509.491 lei | 287.233 lei | 49.334 lei | 700 lei |
| Datorii | 3.108.495 lei | 2.450.353 lei | 1.504.956 lei | 292.857 lei | 129.133 lei | 86.807 lei | 118.701 lei | 26.325 lei | 3.065 lei | 500 lei |
| Capitaluri proprii | 1.982.176 lei | 2.257.455 lei | 2.666.460 lei | 883.993 lei | 594.437 lei | 321.704 lei | 390.790 lei | 260.908 lei | 46.269 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EVENIMENTE CU STIL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EVENIMENTE CU STIL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EVENIMENTE CU STIL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (GHEORGHE DIMA, nr. 2, sc. 6, et. 2, ap. 60); numărul de înmatriculare e J|12|4298|2016, din 08.12.2016.
Ce cifră de afaceri a avut EVENIMENTE CU STIL SRL în 2025?
1.419.604 lei, cu 44% peste 2024 (985.838 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 275.278 lei.
Câți salariați are EVENIMENTE CU STIL SRL?
5 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EVENIMENTE CU STIL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.