PAPUCI FERMECAȚI S.R.L.
PAPUCI FERMECAȚI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dumbrava, Comuna Timișești, Neamț, CUI 36814700. Cifră de afaceri 2023: 26.606 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 36814700
- Denumire
- PAPUCI FERMECAȚI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|1044|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.12.2016
- Sediu
- Neamțului, nr. 47, Sat Dumbrava, Comuna Timișești, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (15)
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2023 · 8 bilanțuri
Financiar · 2016–2023 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 26.606 lei (+62% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 2,4 mii lei · 2023 26,6 mii lei · maxim 2017 55 mii lei · minim 2016 2,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 1,5 mii lei · 2023 −4,4 mii lei · maxim 2017 27 mii lei · minim 2023 −4,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2023 1 · maxim 2021 1 · minim 2016 0.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 26.606 lei | 16.387 lei | 21.715 lei | 24.321 lei | 26.936 lei | 34.113 lei | 55.011 lei | 2.394 lei |
| Venituri totale | 26.606 lei | 16.387 lei | 22.297 lei | 24.322 lei | 26.936 lei | 34.113 lei | 55.011 lei | 2.394 lei |
| Cheltuieli totale | 30.961 lei | 20.241 lei | 20.280 lei | 12.206 lei | 23.730 lei | 25.305 lei | 26.401 lei | 811 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 1.818 lei | 11.658 lei | 2.398 lei | 7.784 lei | 26.958 lei | 1.511 lei |
| Pierdere netă | 4.355 lei | 4.307 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -4.355 lei | -4.307 lei | 1.818 lei | 11.658 lei | 2.398 lei | 7.784 lei | 26.958 lei | 1.511 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 36.079 lei | 40.332 lei | 46.472 lei | 43.072 lei | 31.046 lei | 30.121 lei | 30.924 lei | 2.783 lei |
| Datorii | 501 lei | 400 lei | 2.233 lei | 29 lei | 283 lei | 1.755 lei | 2.255 lei | 1.072 lei |
| Capitaluri proprii | 35.578 lei | 39.932 lei | 44.239 lei | 42.421 lei | 30.763 lei | 28.366 lei | 28.669 lei | 1.711 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PAPUCI FERMECAȚI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PAPUCI FERMECAȚI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PAPUCI FERMECAȚI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dumbrava, Comuna Timișești, județul Neamț (Neamțului, nr. 47); numărul de înmatriculare e J|27|1044|2016, din 07.12.2016.
Ce cifră de afaceri a avut PAPUCI FERMECAȚI S.R.L. în 2023?
26.606 lei, cu 62% peste 2022 (16.387 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.355 lei.
Câți salariați are PAPUCI FERMECAȚI S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PAPUCI FERMECAȚI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.