THERMOCAMPET S.R.L.
THERMOCAMPET S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Focșani, Vrancea, CUI 36810792. Cifră de afaceri 2025: 597.694 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36810792
- Denumire
- THERMOCAMPET S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|754|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.12.2016
- Sediu
- ISLAZ, nr. 4, Municipiul Focșani, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 597.694 lei (-35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 1,8 mii lei · 2025 597,7 mii lei · maxim 2024 912,8 mii lei · minim 2016 1,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 88 lei · 2025 −40,1 mii lei · maxim 2018 15,5 mii lei · minim 2017 −47,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 2 · maxim 2024 5 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 597.694 lei | 912.819 lei | 734.865 lei | 412.912 lei | 420.754 lei | 417.043 lei | 264.009 lei | 208.443 lei | 159.499 lei | 1.800 lei |
| Venituri totale | 597.694 lei | 1.045.704 lei | 709.539 lei | 487.651 lei | 539.295 lei | 417.731 lei | 319.146 lei | 233.443 lei | 159.499 lei | 1.800 lei |
| Cheltuieli totale | 622.788 lei | 1.017.174 lei | 693.097 lei | 480.711 lei | 534.437 lei | 411.486 lei | 314.658 lei | 215.847 lei | 205.928 lei | 1.694 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 6.775 lei | 9.760 lei | 2.736 lei | 640 lei | 2.418 lei | 1.867 lei | 15.511 lei | 0 lei | 88 lei |
| Pierdere netă | 40.054 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 47.932 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -40.054 lei | 6.775 lei | 9.760 lei | 2.736 lei | 640 lei | 2.418 lei | 1.867 lei | 15.511 lei | -47.932 lei | 88 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 271.397 lei | 414.167 lei | 529.286 lei | 280.842 lei | 258.512 lei | 196.137 lei | 74.729 lei | 35.427 lei | 15.557 lei | 2.097 lei |
| Datorii | 293.575 lei | 396.291 lei | 518.185 lei | 277.806 lei | 285.619 lei | 223.884 lei | 104.894 lei | 67.459 lei | 63.101 lei | 1.709 lei |
| Capitaluri proprii | -22.178 lei | 17.876 lei | 11.101 lei | 3.036 lei | -27.107 lei | -27.747 lei | -30.165 lei | -32.032 lei | -47.544 lei | 388 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este THERMOCAMPET S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, THERMOCAMPET S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul THERMOCAMPET S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Focșani, județul Vrancea (ISLAZ, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|39|754|2016, din 07.12.2016.
Ce cifră de afaceri a avut THERMOCAMPET S.R.L. în 2025?
597.694 lei, cu 35% sub 2024 (912.819 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 40.054 lei.
Câți salariați are THERMOCAMPET S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre THERMOCAMPET S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.