RĂZVAN & RALUCA COMERȚ ȘI INDUSTRIE SRL
RĂZVAN & RALUCA COMERȚ ȘI INDUSTRIE SRL: firmă în funcțiune din Sat Uroi, Oraș Simeria, Hunedoara, CUI 36786341. Cifră de afaceri 2024: 0 lei, 0 salariați. Date
Registru
- CUI
- 36786341
- Denumire
- RĂZVAN & RALUCA COMERȚ ȘI INDUSTRIE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|1200|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.11.2016
- Sediu
- UROI, nr. 98, Sat Uroi, Oraș Simeria, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4611 — Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate; 4612 — Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie; 4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții și încă 41
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar — 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2023, 2024
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri netă | 1.646 lei | 96.627 lei | 90.944 lei | 99.400 lei | 7.820 lei | 0 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 1.646 lei | 96.627 lei | 90.944 lei | 99.400 lei | 7.820 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 10.089 lei | 66.968 lei | 66.957 lei | 102.785 lei | 14.993 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -8.476 lei | 28.701 lei | 23.103 lei | -4.390 lei | -7.366 lei | 0 lei | 0 lei |
| Active totale | 5.703 lei | 24.798 lei | 48.439 lei | 42.105 lei | 31.897 lei | 31.498 lei | 31.498 lei |
| Datorii | 13.979 lei | 4.373 lei | 4.911 lei | 2.967 lei | 126 lei | 128 lei | 128 lei |
| Capitaluri proprii | -8.276 lei | 20.425 lei | 43.528 lei | 39.138 lei | 31.771 lei | 31.370 lei | 31.370 lei |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RĂZVAN & RALUCA COMERȚ ȘI INDUSTRIE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RĂZVAN & RALUCA COMERȚ ȘI INDUSTRIE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RĂZVAN & RALUCA COMERȚ ȘI INDUSTRIE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Uroi, Oraș Simeria, județul Hunedoara (UROI, nr. 98); numărul de înmatriculare e J|20|1200|2016, din 25.11.2016.
Ce cifră de afaceri a avut RĂZVAN & RALUCA COMERȚ ȘI INDUSTRIE SRL în 2024?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 0 lei.
Câți salariați are RĂZVAN & RALUCA COMERȚ ȘI INDUSTRIE SRL?
0 salariați în medie în 2024 (0 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RĂZVAN & RALUCA COMERȚ ȘI INDUSTRIE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.