TAMAR CH TAXI SRL
TAMAR CH TAXI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 36779646. Cifră de afaceri 2025: 7.232 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36779646
- Denumire
- TAMAR CH TAXI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4196|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.11.2016
- Sediu
- Ștefan Mora, nr. 7, ap. 10, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.232 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 70 mii lei · 2025 7,2 mii lei · maxim 2022 82,1 mii lei · minim 2025 7,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 19,7 mii lei · 2025 −13,1 mii lei · maxim 2022 33,7 mii lei · minim 2024 −23,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2024 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.232 lei | — | 79.881 lei | 82.106 lei | 32.715 lei | 62.829 lei | 34.136 lei | 63.196 lei | 69.998 lei |
| Venituri totale | 7.958 lei | 0 lei | 79.881 lei | 82.106 lei | 32.715 lei | 62.829 lei | 34.136 lei | 63.196 lei | 69.998 lei |
| Cheltuieli totale | 20.960 lei | 23.831 lei | 64.299 lei | 47.621 lei | 25.389 lei | 36.193 lei | 31.419 lei | 45.813 lei | 48.232 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 14.798 lei | 33.675 lei | 7.326 lei | 25.242 lei | 2.324 lei | 16.301 lei | 19.666 lei |
| Pierdere netă | 13.081 lei | 23.831 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -13.081 lei | -23.831 lei | 14.798 lei | 33.675 lei | 7.326 lei | 25.242 lei | 2.324 lei | 16.301 lei | 19.666 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 7.640 lei | 6.727 lei | 34.745 lei | 109.685 lei | 74.613 lei | 70.197 lei | 41.302 lei | 37.693 lei | 21.090 lei |
| Datorii | 29.286 lei | 15.292 lei | 19.479 lei | 5.217 lei | 3.820 lei | 6.465 lei | 2.811 lei | 1.526 lei | 1.224 lei |
| Capitaluri proprii | -21.646 lei | -8.565 lei | 15.266 lei | 104.468 lei | 70.793 lei | 63.732 lei | 38.491 lei | 36.167 lei | 19.866 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TAMAR CH TAXI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TAMAR CH TAXI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TAMAR CH TAXI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Ștefan Mora, nr. 7, ap. 10); numărul de înmatriculare e J|12|4196|2016, din 24.11.2016.
Ce cifră de afaceri a avut TAMAR CH TAXI SRL în 2025?
7.232 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.081 lei.
De unde vin datele despre TAMAR CH TAXI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.