TODELEMN SRL — dosare în instanță
Numele TODELEMN SRL apare în 5 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 5
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 25 septembrie 2018
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Debitor — 3 din 5 dosare cu calitate cunoscută (60%)
Din registrul firmelor (CUI 36763429)
- CUI
- 36763429
- Denumire
- TODELEMN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|974|2016
- Stare în registru
- în procedură de insolvență
- Data înmatriculării
- 21.11.2016
- Sediu
- TOPORAȘILOR, nr. 14, bl. CT7, ap. 2, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
Arată toate (15)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 85.710 lei (-97% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 171,4 mii lei · 2025 85,7 mii lei · maxim 2024 3,3 mil. lei · minim 2025 85,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 44,3 mii lei · 2025 −59,4 mii lei · maxim 2017 44,3 mii lei · minim 2025 −59,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2018 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 85.710 lei | 3.264.541 lei | 2.955.321 lei | 3.007.824 lei | 1.229.881 lei | 1.260.576 lei | 1.433.394 lei | 459.818 lei | 171.415 lei |
| Venituri totale | 192.329 lei | 4.014.066 lei | 2.916.689 lei | 3.046.826 lei | 1.199.990 lei | 1.280.620 lei | 1.444.292 lei | 460.146 lei | 171.415 lei |
| Cheltuieli totale | 251.704 lei | 3.975.330 lei | 2.905.809 lei | 3.018.123 lei | 1.177.488 lei | 1.282.515 lei | 1.390.364 lei | 442.563 lei | 125.420 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 38.736 lei | 5.583 lei | 4.275 lei | 13.495 lei | 0 lei | 40.694 lei | 12.985 lei | 44.281 lei |
| Pierdere netă | 59.375 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.101 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -59.375 lei | 38.736 lei | 5.583 lei | 4.275 lei | 13.495 lei | -12.101 lei | 40.694 lei | 12.985 lei | 44.281 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 4.177.090 lei | 4.135.617 lei | 2.743.458 lei | 1.479.641 lei | 673.278 lei | 616.645 lei | 625.580 lei | 75.847 lei | 52.813 lei |
| Datorii | 4.088.726 lei | 3.987.878 lei | 2.634.455 lei | 1.376.221 lei | 574.133 lei | 530.995 lei | 527.828 lei | 18.799 lei | 8.750 lei |
| Capitaluri proprii | 88.364 lei | 147.739 lei | 109.003 lei | 103.420 lei | 99.145 lei | 85.650 lei | 97.752 lei | 57.048 lei | 44.063 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Debitor: 3
- Creditor: 2
Categorii de dosare
- Insolvență: 4
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 5
Dosare pe ani
- 2018: 1
- 2024: 1
- 2025: 2
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 5 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1161/298/2025 | Tribunalul Alba | Litigii cu profesioniștii | Fond | Debitor |
| 2232/107/2018 | Tribunalul Alba | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
| 3426/107/2024 | Tribunalul Alba | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
| 535/107/2025 | Tribunalul Alba | Insolvență / faliment | Fond | Debitor |
| 525/107/2025 | Tribunalul Alba | Insolvență / faliment | Fond | Debitor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare TODELEMN SRL?
TODELEMN SRL apare în 5 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des TODELEMN SRL?
Cel mai des ca debitor (3 din 5 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia insolvență (4 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă debitor și creditor?
Debitor: persoana care datorează o prestație creditorului; în insolvență, cel aflat în procedură. Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.