MANDA PROIECT CONSTRUCT S.R.L.
MANDA PROIECT CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ciolpani, Comuna Ciolpani, Ilfov, CUI 36746126. Cifră de afaceri 2025: 354.838 lei, 2 salariați. Date
Registru
- CUI
- 36746126
- Denumire
- MANDA PROIECT CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|3893|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.07.2017
- Sediu
- SFÂNTA MARIA, nr. 41, Sat Ciolpani, Comuna Ciolpani, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
Arată toate (12)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 354.838 lei (-93% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 577,9 mii lei · 2025 354,8 mii lei · maxim 2023 24,3 mil. lei · minim 2025 354,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −1,1 mii lei · 2025 −388,1 mii lei · maxim 2023 2,5 mil. lei · minim 2025 −388,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 9 · 2025 2 · maxim 2020 28 · minim 2025 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 354.838 lei | 5.064.126 lei | 24.300.338 lei | 15.393.687 lei | 7.137.183 lei | 6.685.657 lei | 1.598.493 lei | 484.071 lei | 577.901 lei | — |
| Venituri totale | 250.882 lei | 5.100.321 lei | 24.050.696 lei | 14.766.353 lei | 8.388.435 lei | 6.778.989 lei | 1.598.761 lei | 484.500 lei | 578.257 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 638.943 lei | 5.099.436 lei | 21.103.965 lei | 13.899.110 lei | 8.096.557 lei | 4.787.034 lei | 1.105.582 lei | 471.783 lei | 398.988 lei | 1.050 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 2.529.310 lei | 740.347 lei | 244.116 lei | 1.953.197 lei | 477.194 lei | 7.876 lei | 173.489 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 388.061 lei | 9.406 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.050 lei |
| Rezultat net | -388.061 lei | -9.406 lei | 2.529.310 lei | 740.347 lei | 244.116 lei | 1.953.197 lei | 477.194 lei | 7.876 lei | 173.489 lei | -1.050 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 2.276.430 lei | 3.765.834 lei | 7.752.076 lei | 5.101.273 lei | 4.473.968 lei | 3.975.643 lei | 1.181.077 lei | 284.999 lei | 289.371 lei | 250 lei |
| Datorii | 2.082.773 lei | 3.002.221 lei | 5.207.059 lei | 4.350.686 lei | 4.225.011 lei | 2.022.206 lei | 523.367 lei | 104.484 lei | 116.732 lei | 1.100 lei |
| Capitaluri proprii | 193.657 lei | 763.613 lei | 2.545.017 lei | 750.587 lei | 248.957 lei | 1.953.437 lei | 657.710 lei | 180.515 lei | 172.639 lei | -850 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 5 | 9 | 7 | 4 | 28 | 17 | 9 | 9 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MANDA PROIECT CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MANDA PROIECT CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MANDA PROIECT CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ciolpani, Comuna Ciolpani, județul Ilfov (SFÂNTA MARIA, nr. 41); numărul de înmatriculare e J|23|3893|2017, din 19.07.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MANDA PROIECT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
354.838 lei, cu 93% sub 2024 (5.064.126 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 388.061 lei.
Câți salariați are MANDA PROIECT CONSTRUCT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MANDA PROIECT CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.