NYRVUSANO PHARMACEUTICALS SRL
NYRVUSANO PHARMACEUTICALS SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 36694353. Cifră de afaceri 2025: 13.653.529 lei, 25 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 36694353
- Denumire
- NYRVUSANO PHARMACEUTICALS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|15678|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.09.2017
- Sediu
- PETRU ȘI PAVEL, nr. 61B, et. 1, ap. 5, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 13.653.529 lei (+39% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 218,6 mii lei · 2025 13,7 mil. lei · maxim 2025 13,7 mil. lei · minim 2017 218,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −2,3 mii lei · 2025 5 mil. lei · maxim 2025 5 mil. lei · minim 2016 −2,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 25 · maxim 2025 25 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 13.653.529 lei | 9.834.609 lei | 6.631.697 lei | 4.340.082 lei | 3.459.439 lei | 2.195.896 lei | 1.901.348 lei | 1.141.644 lei | 218.638 lei | — |
| Venituri totale | 13.689.359 lei | 9.906.421 lei | 6.640.335 lei | 4.347.508 lei | 3.472.747 lei | 2.271.593 lei | 1.902.778 lei | 1.143.456 lei | 218.357 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 7.724.526 lei | 5.491.981 lei | 3.887.546 lei | 2.378.930 lei | 1.793.583 lei | 1.491.741 lei | 1.026.582 lei | 601.542 lei | 137.989 lei | 2.328 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 5.038.719 lei | 3.649.515 lei | 2.446.560 lei | 1.926.646 lei | 1.645.261 lei | 757.055 lei | 857.208 lei | 530.563 lei | 77.209 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.328 lei |
| Rezultat net | 5.038.719 lei | 3.649.515 lei | 2.446.560 lei | 1.926.646 lei | 1.645.261 lei | 757.055 lei | 857.208 lei | 530.563 lei | 77.209 lei | -2.328 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 12.199.848 lei | 8.038.195 lei | 5.176.894 lei | 3.089.089 lei | 2.714.799 lei | 1.857.099 lei | 1.699.973 lei | 629.566 lei | 158.473 lei | 8.503 lei |
| Datorii | 4.973.718 lei | 1.444.253 lei | 643.557 lei | 214.269 lei | 210.835 lei | 50.321 lei | 461.829 lei | 61.441 lei | 83.282 lei | 10.621 lei |
| Capitaluri proprii | 7.226.130 lei | 6.593.942 lei | 4.533.337 lei | 2.874.820 lei | 2.503.964 lei | 1.806.778 lei | 1.238.144 lei | 568.125 lei | 75.191 lei | -2.118 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 25 | 20 | 12 | — | 7 | 6 | 7 | 3 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NYRVUSANO PHARMACEUTICALS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NYRVUSANO PHARMACEUTICALS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NYRVUSANO PHARMACEUTICALS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (PETRU ȘI PAVEL, nr. 61B, et. 1, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|40|15678|2017, din 12.09.2017.
Ce cifră de afaceri a avut NYRVUSANO PHARMACEUTICALS SRL în 2025?
13.653.529 lei, cu 39% peste 2024 (9.834.609 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.038.719 lei.
Câți salariați are NYRVUSANO PHARMACEUTICALS SRL?
25 salariați în medie în 2025 (20 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NYRVUSANO PHARMACEUTICALS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.